рус   укр

Соц мережі

Коля “котлета” Тищенко задекларував 5,6 млн гривень готівкою

Коля "котлета" Тищенко задекларував 5,6 млн гривень готівкою

Позафракційний депутат Верховної Ради Микола Тищенко (колишній «Слуга народу») задекларував годинники Rolex, авто Mercedes S-класу, 5,6 млн гривень готівкою у 2022 році. Про це йдеться в останній поданій ним декларації.

Дружина Тищенка володіє з 2017 року квартирою у Києві площею 74,4 кв. м вартістю 154,7 тис. гривень, також вона з 2020 року володіє нежитловим приміщенням в Києві спільно з громадянами України Володимиром Сітаком та Геннадієм Дмітрієвим площею 283,5 кв.м вартістю 3,7 млн гривень.

Також вона має право користування з 2015 року машиномісцем у Києві за 315 тис. гривень, сам Тищенко також має право користування машиномісцем у Києві за аналогічну суму.

Власником обох машиномісць вказаний громадянин України Володимир Сітак.

Тищенко з 2018 року має право безкоштовного користування квартирою Барановської та Сітака у Києві площею 158,1 кв.м вартістю 7,5 млн гривень.

Також депутат безкоштовно користується квартирою свого батька у Києві (ціна не вказана) площею 53,4 кв.м. Його син Даніїл користується двома квартирами у Києві, власниця першої – Лариса Тищенко, другої – Володимир Сітак.

Тищенко володіє годинниками Rolex: Yacht-Master II у двох екземплярах, Audemars Piguet: Royal Oak, Breguet: Marine 4762, Bovet 1822: Amadeo Fleurier, Graham: Chronofighter, Rolex: Cosmograph Daytona, Patek Philippe: Nautilus, Hublot: Classic Fusion Aerofusion Titanium, Patek Philippe: Black, Audemars Piguet: Royal Oak Blue Dial Black dlc Limited Edition. Ціни на годинники відсутні в декларації.

Барановська володіє паркою з хутром Yves Salomon, сумками Hermes Kelly, Prada, Balenciaga, Celine, Bottega Veneta, Yves Saint Laurent, клатчами Valentino, Dior та Chanel, каблучками Tiffani&Co, Cartier та Bulgari, браслетом Cartier, Сережки з діамантами Tiffani&Co, годинниками Rolex: Lady-Datejust Oyster та Cosmograph Daytona, Tiffany & Co: Tiffany East West, Bulgari: Serpenti, Audemars Piguet: Royal Oak Offshore Chronograph.

Тищенко володіє авто Mercedes-Benz S400 (2018) вартістю 2,6 млн гривень, Барановська – Mercedes-Benz Е400 (2017) вартістю 1,3 млн гривень.

Тодішня дружина Тищенка володіє корпоративними правами у ТОВ: «Виробничо-комерційна Фірма Римід», «Світ ЛТД», «Кеплер452».

Доходи Тищенка за 2022 рік склали більше півмільйона гривень, основним джерелом є зарплата народного депутата – 489 тис. гривень, Барановська отримала 5,9 млн гривень доходу від зайняття підприємницькою діяльністю.

Депутат зберігає на банківських рахунках 34,3 тис. гривень, 7,6 тис. гривень, 1,5 тис. доларів, а також 40 тис. доларів готівкою, 5,68 млн гривень готівкою та 242 тис. гривень готівкою.

Барановська зберігає готівкою 9,15 млн гривень та 290 тис. доларів.  Раніше Оболонський районний суд столиці розірвав шлюб між  Тищенком та Барановською.

“Антикорупційна правда”