рус   укр

Соц мережі

На Львівщині два депутати міськради затримані на хабарі у 30 тисяч доларів

На Львівщині два депутати міськради затримані на хабарі у 30 тисяч доларів

СБУ викрили на хабарі двох депутатів Бібрської міської ради на Львівщині, які вимагали у підприємця хабар 30 тис. доларів за безперешкодне надання в оренду землі. Затримали їх під час отримання половини суми – 15 тис. доларів. Про це повідомляє спецпрокуратура у сфері оборони Західного регіону.

За даними слідства, один із депутатів очолює постійну комісію з питань земельних відносин і архітектури та є чинним військовослужбовцем, а інший є членом постійної комісії з економічних питань, фінансів та бюджету органу місцевого самоврядування.

Встановлено, що вони вимагали від керівника підприємства хабар за погодження на профільній комісії документації щодо продовження довготривалої оренди земельної ділянки площею 1,5 га у Львівському районі.

При цьому зобов’язувались не створювати штучних перешкод у здійсненні підприємцем господарської діяльності.  Затриманими виявилися голова земельної комісії Андрій Альфавіцький та член комісії з питань фінансів та бюджету Мар’ян Наугольник. Їм повідомлено про підозру двом депутатам однієї із місцевих рад на Львівщині за фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою (ч. 4 ст. 368 КК).

“Антикорупційна правда”