рус   укр

Соц мережі

На Тернопільщині волонтери вкрали гуманітарну допомогу

На Тернопільщині волонтери вкрали гуманітарну допомогу

На Тернопільщині волонтери вкрали гуманітарну допомогу. Як повідомляє департамент стратегічних розслідувань Нацполіції, двоє мешканців Кременецького району, маючі довірливі відносини з жителькою Польщі, вирішили використати їх у власних цілях.

Жінка займалася збором та відправкою гуманітарної допомоги до України. Фігуранти запевнили її, що отриману допомогу передадуть до ОТГ для потреб населення. Отримавши продукти, засоби гігієни, одяг, взуття та лікарські засоби, доставили їх не до ОТГ, а до власних гаражів. В результаті чого заволоділи майном на 368 тис. гривень.

Поліцейські встановили, що деякі медичні препарати містять особливо небезпечні наркотичні засоби, обіг яких обмежений. Під час проведення санкціонованих обшуків дані лікарські препарати були відсортовані від інших і ретельно заховані серед майна в гаражі. Відповідно до проведених експертиз загальна вага наркотичних речовин складає 139 грамів.

На підставі зібраних доказів двом фігурантам повідомили підозру за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) та ч. 3 ст. 309 (зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК.

“Антикорупційна правда”