рус   укр

Соц мережі

Суд арештував активи дружини Медведчука на мільярд

Суд арештував активи дружини Медведчука на мільярд

Суд заарештував корпоративні права дружини підозрюваного в державній зраді колишнього народного депутата Віктора Медведчука Оксани Марченко в АТ Запорізький завод феросплавів загальною вартістю понад 1 млрд гривень. Про це повідомляє СБУ у вівторок, 25 квітня.

“Рішення суду стосується 13,7% акцій підприємства, якими дружина Медведчука володіє через чотири офшорні компанії. Запорізький завод феросплавів є монопольним виробником металевого мангану в Україні і входить до списку найбільших металургійних компаній у Європі. Арешт активів убезпечить їх від продажу чи перереєстрації на підставних осіб і в подальшому дозволить передати на користь нашої держави”, – йдеться в повідомленні.

У спецслужбі також нагадали, що раніше вже було заарештовано майно Марченко на загальну суму понад 6 млрд гривень у межах кримінального провадження за підозрою її у фінансуванні російських окупаційних угруповань.

У лютому цього року слідчі СБУ повідомили Марченко про підозру за статею про фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України (ч.3 ст.110-2 КК України).

Розслідування проводили співробітники СБУ в Івано-Франківській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

“Антикорупційна правда”