рус   укр

Соц мережі

Олександр Хейло: людина Медведчука може змінити Галущенка на посаді міністра енергетики

Людина Медведчука Олександр Хейло може змінити Галущенка на посаді міністра енергетики

В уряді незабаром можливі чергові кадрові перестановки. Германа Галущенка на посаді міністра може змінити його заступник – Олександр Хейло. Про це повідомляє одразу кілька джерел як у парламенті, так і в енергетичній сфері.

Олександр Хейло – нещодавно призначений заступником міністра, раніше працював директором ДП «Укрвугілля». Зазначимо, що, за даними ЗМІ, СБУ вже проводить перевірки діяльності Хейла на його попередній посаді. Так, згідно з даними слідства, Хейло займався приписками та маніпулював зі збагаченням вугілля, внаслідок чого на склади вантажилося вугілля, яке непридатне до використання на ТЕЦ.

Перевірки виявили подібні маніпуляції на складах як у Львівській, так і Донецькій області. Вважається, що саме завдяки такому «виконанню плану» Хейло заслужив на посаду заступника Галущенка.
Однак Хейло на цьому не має наміру зупинятися, а намагається підсидіти свого патрона. За даними депутатів із «Слуги народу», Хейла на посаду міністра штовхає голова фракції Давид Арахамія. Хейло і Арахамія давні партнери, ряд ЗМІ називають Хейла “смотрящим” за вугільною сферою від Арахамії. Таким чином, Арахамія готова підім’яти під себе всю енергетику країни.

Зазначимо, що Хейло тісно пов’язаний із кумом путіна Віктором Медведчуком. Хейло є кумом відомого Сергія Кузяри – бінесмена, який разом із Медведчуком у 2014 році організував незаконну торгівлю вугіллям із терористами з «ДНР». Кузяра отримав звинувачення у держзраді, а з початком війни адвокати його сховали, фіктивно приписавши до військової частини, в якій той жодного разу не з’являвся.

Хто стоїть за можливою зміною міністра Галущенка, близькому до Медведчука Хейлу зрозуміти не складно. Важко зрозуміти, чому СБУ досі не діє.

“Антикорупційна правда”