рус   укр

Соц мережі

Олександр Кацуба, котрий вкрав вишки Бойка, після невдалої спроби “відбілити” себе незаконно виїхав за кордон

Олександр Кацуба, котрий вкрав вишки Бойка, після невдалої спроби "відбілити" себе незаконно виїхав за кордон

Колишній заступник правління «Нафтогазу України» Олександр Кацуба, який вкрав вишки Бойка за президента Януковича, спішно виїхав за кордон після того, як щось пішло не так і з нього офіційно не захотіли знімати звинувачення. І все це на тлі того, що раніше сам зізнався у цьому та навіть заплатив 100 мільйонів, щоб вийти на волю. Про це писали телеграм-канали.

Кацуба витратив багато грошей на скуповування статей в українській пресі із заголовками «Бізнесмен пропонує свій план порятунку України» і все дарма!

 uriqzeiqqiuhant utiqthirhiddezrz

Тепер і прокурори, і судді намагаються триматися від нього подалі, а також відклали винесення будь-якого рішення щодо його беззаконної апеляції.

Відомо, що Кацуба у засмучених почуттях незаконно залишив Україну 24 жовтня. Зробив він це через пункт Маяки – Удобне автомобілем о 19:27.

Після цього він полетів у Дубай – обміркувати, як же все-таки створити імідж молодого прогресивного айтішника, який жодного разу не крав гроші з бюджету. Ще й дружина додала клопоту, виставивши у соцмережі нові фото. Тетяна Гузенко публікує фотографії свого дивовижного вбрання на тлі нового місця проживання – Carrer Cunit 39 у місті Gava. Сюди сімейство Кацуб приїхало пожити після Монако.

Нагадаємо, слідчі МВС підозрюють Олександра Кацубу у зловживанні службовим становищем у період його роботи на посаді заступника голови правління «Нафтогазу».

Слідство стверджує, що Олександр Кацуба сплатив компанії “Універсальне комерційне товариство” на виконання робіт близько 285 млн грн. Він підписав акти виконаних робіт, знаючи, що вони містять завідомо неправдиві відомості, а сама компанія має ознаки фіктивності. Його також звинувачують у махінаціях з 3,4 млрд кубометрів газу вартістю 12 млрд грн, які належать «Нафтогазу».

Після втечі Януковича він виїхав за кордон. 17 червня 2016 року слідчі ГПУ затримали, а 18 червня суд заарештував його на два місяці. Кацуба пішов на угоду зі слідством та заплатив 100 млн гривень. У березні 2017 року Кацуба вийшов із Лук’янівського слідчого ізолятора у Києві.

“Антикорупційна правда”