рус   укр

Соц мережі

Перевезення лежачих хворих у Дніпрі

Для будь-якої людини, яка здійснює догляд за лежачим хворим, настає день, коли необхідно організувати перевезення свого підопічного. І тоді виникає безліч питань, пов’язаних з організацією цього процесу, необхідністю правильно підготувати хворого та зробити все можливе для того, щоб сприяти роботі бригади. На що потрібно звернути особливу увагу і як максимально ефективно підготуватися до майбутньої поїздки?

Готуємо лежачого хворого до транспортування

Перевезення лежачого хворого в Дніпрі вимагатиме виконання кількох основних дій, які вам необхідно передбачити до того, як прибуде бригада. Всі вони стосуються фізичної та психологічної підготовки хворого до майбутньої поїздки. Важливо передбачити кожен із них, щоб процедура переміщення пройшла швидко та легко:

  • якщо людина свідома, обов’язково поговоріть з нею про майбутню поїздку заздалегідь. Підготуйте його морально, щоб коли до будинку прийдуть сторонні люди, він не відчув переляку і був готовий сприяти в переміщенні;
  • напередодні помийте хворого та проведіть усі необхідні гігієнічні процедури. Також зберіть все необхідне, щоб мати можливість підтримувати чистоту підопічного тіла в дорозі. Для цього можуть знадобитися підгузки, вологі та сухі серветки, змінний одяг, який легко одягається;
  • щодо харчування, то не варто годувати хворого протягом кількох годин перед транспортуванням. А ось воду потрібно давати обов’язково та сильно обмежувати її кількість не варто;
  • заздалегідь зберіть усі необхідні речі та окремо підготуйте документи хворого. Дуже важливо щоб усі папери були під рукою, і ви будь-якої миті могли відшукати необхідне.

Готуємо будинок до приїзду бригади медичного перевізника

На сайті медичного таксі https://med103.com/cities/dnepr/ вказано, що незалежно від того, виїжджаєте ви з дому або прямуєте додому, підготувати свій будинок до прибуття медиків потрібно обов’язково. Це дозволяє уникнути зайвої суєти і стовпотворіння. Для того щоб всім було зручно пересуватися і працювати, вам необхідно забезпечити максимальну свободу на всьому бути слідування.

Отже, станьте біля вхідних дверей і уявіть, яким маршрутом рухатиметься бригада з хворим. Максимально приберіть з дороги будь-які меблі та речі, які можуть перешкоджати вільному переміщенню.

Також зверніть увагу, що бригада не зможе роззуватися і взуватись, коли виноситиме або заноситиме хворого, так що якщо дорожите своїми килимами, краще заздалегідь їх приберіть, щоб забезпечити чистоту та зручність переміщення.

Зазвичай підготовка хворого та його транспортування від машини або до неї займає зовсім небагато часу, але саме цей етап вимагає від вас ретельної підготовки. Так що будьте уважні і якнайкраще продумайте всі нюанси, які залежать від вас.