рус   укр

Соц мережі

Ігоря Коломойського підозрюють в організації вбивства

Ігоря Коломойського підозрюють в організації вбивства

Правоохоронці повідомили підозру в організації замовного вбивства відомому бізнесмену. Про це повідомив Офіс генпрокурора в середу, 8 травня.

Відомство не називає імені підозрюваного, але на оприлюдненому заблюреному фото можна впізнати Ігоря Коломойського. До того ж вказано, що бізнесмен зараз перебуває під вартою через підозру в легалізації майна, отриманого шахрайським шляхом.

За даними слідства, підозрюваний замовив вбивство директора однієї з юридичних компаній за невиконання вимог щодо анулювання та визнання недійсними рішень загальних зборів акціонерів відкритого акціонерного товариства. При цьому він діяв з мотивів особистої помсти.

“Для реалізації злочинних намірів підозрюваний залучив членів банди, яка «спеціалізувалась» на вчиненні тяжких та особливо тяжких злочинів, включаючи фізичну розправу з конкурентами. Члени банди здійснили напад на директора однієї з юридичних компаній, нанісши йому удари та ножові поранення в життєво важливі органи. Водночас, цей злочин не було доведено до кінця з причин, які не залежали від волі членів банди”, – йдеться у повідомленні.

Таким чином бізнесмену повідомили про підозру у вчиненні ще одного злочину, пов’язаного з організацією замовного вбивства (ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, п.п.11, 12, ч.2 ст.115 КК України).

Наразі здійснються слідчі та процесуальні дії, спрямовані на викриття усіх осіб, причетних до скоєння злочину.

“Антикорупційна правда”