рус   укр

Соцсети

АРМА передали завод з виробництва труб, який належить російському олігарху Мірону Горіловському

АРМА передали завод з виробництва труб, який належить російському олігарху Мірону Горіловському

АРМА  передали склад пластикових труб і завод карбамідних смол у Івано-Франківській області, які належали громадянам рф.

Суд Києва передав в управління Агентству з розшуку майнових активів корпоративні права та майно п’яти українських ТОВ – «Калушський трубний завод», «Рубіжанський трубний завод», «Торгівельний дім «Євротрубпласт», «Полімертепло-Україна» та «Сучасні трубопровідні системи». Їми через офшорні компанії володів російський мільярдер Мірон Горіловскій, який є генеральним директором і бенефіціаром групи «Поліпластик»

За даними слідства, група «Поліпластик» причетна до постачання обладнання в окупований Крим в обхід європейських санкцій. Наприклад, виконують держзамовлення по забезпеченню водопостачання на півострів і беруть участь в інженерних роботах з будівництва Керченського мосту.

Мірон є учасником федерального «Агентства стратегічних ініціатив», наглядову раду якого очолює російський диктатор.

Бізнес в Україні Мірон Горіловскій почав розвивати у 2004 році. Тут він збудував два заводи у Калуші на Івано-Франківщині та Рубіжному на Луганщині. Вони займаються виробництвом пластикових труб для каналізації, тепло-, газо- та водопостачання. Управляє українськими активами ТОВ «Торгівельний Дім «Євротрубпласт».

За даними аналітичної  системи YouControl, із 2008 року вона заробила на державних закупівлях близько 2 млрд гривень. Не вплинуло на тендерні успіхи компанії з російським слідом й повномасштабне вторгнення рф – майже 62 млн із них були виграні починаючи з березня цього року. За іронією долі, саме в «Євротрубпласту» закупили труби і для ремонту зруйнованої російською армією системи водопостачання в Ірпені Київської області.

Ігор Стрілець

Багаторічним очільником керуючої компанії є українець Ігор Стрілець. Йому ж належать і по 7% «Євротрубпласту», Калушського та Рубіжанського трубних заводів. У ЗМІ його пов’язують із нардепом від «ОПЗЖ» Юрієм Бойком. Очевидно, нечужим російський «Поліпластик» є і для родини самого політика – у 2015-2017 роках Бойко декларував зарплатню дружини за сумісництвом від компанії з РФ, яка входить у структуру групи.

Окрім корпоративних прав компаній, суд передав АРМА для реалізації й належне їм майно. У випадку з «Калушським трубним заводом» – це завод карбамідних смол і склади загальною площею понад 18 тис. кв. м, про які повідомляло ДБР.

Разом із «Рубіжанським трубним заводом» мають арештувати 3,7 га землі, промислові будівлі та трансформаторну підстанцію на Луганщині, проте всі вони зараз знаходяться на окупованій території.

«Євротрубпласт»у володіє 11 автомобілями, половина з яких – представницького класу: дві Audi A6, Audi Q7, Volkswagen Touareg і Volvo XC90.

«Антикорупційна правда»