рус   укр

Соцсети

Ексзаступника голови правління «Укргазбанку» Дениса Чернишова заочно арештували

Ексзаступника голови правління «Укргазбанку» Дениса Чернишова заочно арештували

Вищий антикорупційний суд заочно взяв під варту колишнього заступника голови правління «Укргазбанку» Дениса Чернишова. Про це повідомляє САП.

Чернишова підозрюють у причетності до завдання державному банку збитків на суму понад 206 млн гривень. Після його затримання та доставки до місця проведення досудового розслідування слідчий суддя вирішить питання про застосування цього запобіжного заходу.

Нагадаємо, ексголові НБУ Кирилу Шевченку та іншим посадовцям «Укргазбанку» . Самого Шевченка оголосили у розшук. За версією слідства, він, перебуваючи на посаді спочатку першого заступника, а згодом голови правління Укргазбанку, володіючи інформацією про укладені з великими клієнтами договори банківського обслуговування, використав її для розкрадання грошових коштів.

З цією метою службові особи банку забезпечили укладення фіктивних договорів із фізичними та юридичними особами, які нібито будучи «агентами» банку залучили до нього великих клієнтів. За такі «агентські послуги» банк щомісячно незаконно виплачував «винагороду» цим особам.

«Антикорупційна правда»