рус   укр

Соцсети

Как липовая «ОБСЕ» поимела правоохранительные органы Украины

Как липовая «ОБСЕ» поимела правоохранительные органы Украины

Вскоре после публикации статьи Организованная группировка «ОБСЕ» на сайте этой интересной организации появилось следующее сообщение.

«Громадська організація «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ «ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗПЕКИ СПІЛЬНОТИ ЄВРОПИ» змушена констатувати, що практика поширення неправдивої, негативної та спотвореної інформації, на превеликий жаль, не оминула і нашу організацію.

Поширення неправдивої інформації щодо розповсюдження членами нашого об’єднання посвідчень неіснуючої організації, замаскованих під ОБСЄ принижує честь, гідність і ганьбить ділову репутацію ГО «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ «ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗПЕКИ СПІЛЬНОТИ ЄВРОПИ». Такий підхід ЗМІ, а саме розповсюдження фейкової інформації, точно не додає професійності ЗМІ, не збільшує довіру та не покращує репутацію засобів масової інформації.

ГО «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ «ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗПЕКИ СПІЛЬНОТИ ЄВРОПИ» повідомляє, що не виготовляла, не здійснювала продаж та не видавала «будь-які посвідчення неіснуючої організації, замасковані під ОБСЄ».

Також, повідомляємо, що за результатами обшуку помешканнь трьох членів правління та голови Громадської організації «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ «ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗПЕКИ СПІЛЬНОТИ ЄВРОПИ» не було виявлено підроблених посвідчень та бланків з логотипом ОБСЄ, підроблених печаток, а також не було виявлено ніяких посвідчень співробітників поліції та інших представників органів влади!

ГО «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ «ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗПЕКИ СПІЛЬНОТИ ЄВРОПИ» зареєстрована та діє відповідно до чинного законодавства України, має всі необхідні документи для здійснення своєї діяльності. Наша громадська організація використовує символіку, яка належним чином зареєстрована та має відповідне свідоцтво про реєстрацію символіки. Тобто, ГО «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ «ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗПЕКИ СПІЛЬНОТИ ЄВРОПИ» діє в межах чинного законодавства України.

Головною метою нашої Організації є, було і буде сприяння інтеграції України в Європейський Союз, піднесення авторитету дипломатичної служби України у суспільстві та на міжнародній арені, зміцнення безпеки української спільноти в Україні та Європі.

Відповідно до положень Цивільного кодексу України, кожен має право на повагу до його гідності та честі, недоторканості ділової репутації, що належить до особистих немайнових прав, які підлягають захисту від протиправних посягань інших осіб.

У зв’язку з неправомірними діями ЗМІ та органами державної влади щодо поширення неправдивої, відверто спаплюженої інформації щодо нашої організації,  ГО «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ «ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗПЕКИ СПІЛЬНОТИ ЄВРОПИ» вимушена звернутися до суду за захистом своїх прав та законних інтересів, так як відповідно до ст.62 КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ, Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Основний закон України зазначає, що обвинувачення не може ґрунтуватися на припущеннях.

Відповідно до статті 68 Конституції України кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.»

Чувствуете уровень наглости? Шайка, которая тупо украла логотип ОБСЕ, украла внешний вид удостоверений участников этой организации и занимается черт знает чем, фактически от имени этой организации – не только не собирается прекращать свою деятельность, но и показывает, что вертела она на одном месте все украинские правоохранительные органы. Неужели из-за связей прокурорского семейства Голомш и прочих «руководителей» этой «организации»? Для начала, мы, конечно, перешлем перевод этой статье представительство ОБСЕ в Украине, на предмет реагирования на кражу логотипа.

Вот это логотип настоящего ОБСЕ

logo osce 1

А вот это — «фейкового»

logo osce right

Причем, на удостоверениях печатается логотип, вообще почти не отличимый от логотипа настоящего ОБСЕ. Фото с сайта СБУ.

d6ed972e864e0f38dfbcda6327f5d760

Странно, что наши правоохранительные органы никак не реагируют на деятельность этой лже-ОБСЕ. Эти ведь ребята скоро тупо подделают ваши удостоверения и будут от вашего имени мошенничать далее. Тем более, что у многих из «руководителей» этой конторы есть богатый опыт создания всевозможных липовых «фондов» при МВД, к примеру. И дальнейших кидков тупых граждан, желающих заиметь липовую ксиву. Но что примечательно, занимаются граждане этим еще с 90-х годов. И до сих пор на свободе. Считаем, что это или недоработка правоохранительных органов, или свидетельство того, что они «в доле». И это несколько настораживает. Потому что «Организации безопасности сообщества Европы» не только продавала удостоверения своей организации, но и снабжала ими уголовников, которые использовали их для свободного перехода границы с оккупированными территориями. Интересно, что СБУ начала заниматься этой организацией еще в 2017 году, когда в Новомосковске «хлопнули» уголовника с ксивой «ОБСЕ», а в ноябре этого года на сайте СБУ появилось следующее сообщение:

«СБУ знищила схему підроблення посвідчень ОБСЄ: сотні нелегалів намагались використати «дипломатичні» посвідки для перетину кордонів

СБУ проводить системні заходи щодо протидії нелегальній міграції, яка загрожує державній безпеці України. В ході спецоперації, у Києві нейтралізовано транснаціональне злочинне угруповання. Зловмисники підробляли посвідчення представників дипломатичної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Фальшиві документи збували своїм клієнтам. Серед них – вихідці з країн з підвищеною терористичною загрозою, у тому числі з Близького Сходу. Іноземці використовували «посвідки» для уникнення прикордонних та митних процедур під виглядом учасників дипмісії.

За попередніми даними, за «послугами» зловмисників звертались сотні нелегалів. Через отримання «дипломатичного» імунітету, вони планували незаконно перетинати держкордони різних країн.

Встановлено, що до складу угруповання входило декілька жителів столиці. Для маскування протиправної діяльності, вони зареєстрували дві громадські організації та створили «відомчий» сайт, із назвами схожими на офіційні позначення дипломатичної місії.

Готову підробку, зловмисники продавали за 1,5 тис євро за одну «посвідку».

Правоохоронці затримали у Києві одного з організаторів угруповання під час передачі іноземцю фальшивого посвідчення.

В ході обшуків за адресами проживання ділків, а також у місцях виготовлення та зберігання підроблених документів, виявлено:

  • комп’ютерну техніку, засоби зв’язку та чорнові записи із доказами незаконних дій;

  • підроблені посвідчення та печатки «громадських організацій».

За матеріалами СБУ, вирішується питання щодо повідомлення зловмисникам про підозру у вчиненні злочинів та обрання судом мір запобіжних заходів.

У межах кримінального провадження за ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України, триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин протиправної діяльності.

Заходи з викриття правопорушень проводили співробітники СБУ спільно зі слідчими Печерського управління Національної поліції та за процесуального керівництва Печерської прокуратури м. Києва.»

Вопрос, почему, если «СБУ уничтожила схему» – сайт этой мошеннической конторы продолжает работать? Почему ничего не слышно о подозрениях гражданам, входящим в руководство этого «обсе»? Причем, там ведь если копнуть поглубже по ряду персонажей – удивительные вещи обнаружатся, навевающие мысли не только о мошенничестве, но и о шпионаже, прикрытом пышными легендами. И о неких «спиртовых» темах (привет Петровым) и о многом другом. И люди, готовые дать показания — найдутся. Потому что фигуранты стольких «на бабки кинули», что не сосчитать. Гнойник, реальный гнойник. Надеемся, что производство по фальшивому «обсе» все-таки продолжится и обширные связи руководства не помогут уйти от ответственности. Тем более, что история ведь действительно скандальная и весьма серьезно дискредитирующая Украину. Скоро эти граждане будут тупо продавать ксивы сотрудников Посольства США в Украине. А почему нет?

«Антикоррупционная правда»