рус   укр

Соцсети

Київських чиновників судитимуть за зловживання владою

Київських чиновників судитимуть за зловживання владою

Керівництво Департаменту комунальної власності міста Києва постане перед судом через зловживання владою та службову недбалість. Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Повідомляється, що між Департаментом комунальної власності м. Києва, громадською організацією та підприємцями було укладено договори про передачу в оренду комунальних приміщень для розміщення громадської організації, офісів та медичного кабінету. Посадовці департаменту створювали комісії з перевірки стану орендованого майна, а за результатами роботи комісій складалися акти про припинення нарахування орендарям орендної плати нібито через незадовільний стан цих приміщень.

«При цьому складання таких актів не передбачено чинним законодавством, а порядок вирішення спорів у частині придатності об’єкта оренди до використання за цільовим призначенням належить до компетенції суду. Таким чином, внаслідок службової недбалості та зловживання владою з боку директора департаменту та його першого заступника територіальній громаді міста Києва завдано збитків на суму 639 тис. грн», — повідомляють у прокуратурі.

Обвинувальні акти щодо чиновників направлені до Шевченківського районного суду міста Києва.

«Крім того, у зв’язку з бездіяльністю Київської міської ради як власника майна прокурором на користь територіальної громади міста Києва заявлено цивільні позови до обвинувачених про солідарне відшкодування всієї суми завданих збитків», — йдеться у повідомленні.

«Антикорупційна правда»