рус   укр

Соцсети

Колаборант-втікач та партнер Медведчука Вадим Столар домовляється із владою та намагається сховатися за псевдоблагодійністю

Колаборант-втікач та партнер Медведчука Вадим Столар домовляється із владою та намагається сховатися за псевдоблагодійністю

Після нещодавнього виходу розслідування про батальйон “Монако”, де одним із фігурантів був саме Вадим Столар — його реальне місцезнаходження, де він переховується з початку повномосштабного вторгення, стало відоме як правоохоронцям так і широкій громадськості. Це викликало чималий суспільний резонанс. Адже відомо, що екс-член ОПЗЖ виїхав з України за кілька тижнів до вторгнення, про дату якого дізнався від свого партнера Медвечука.

Нагадаємо, ЗМІ неодноразово повідомляли, що екс-регіонал, соратник Януковича та активний прихильник «русского мира» Вадим Столар є фігурантом справ щодо фінансування тероризму та розкрадання в особливо великих розмірах. Щоб уникнути відповідальності за ці злочини, він взяв участь у створенні депутатської групи “Відновлення України”, куди увійшли його кишенкові депутати-зрадники від ОПЗЖ. Вони допомогають владі голосувати за потрібні рішення. На думку окремих політичних експертів, саме тому керівництво країни не дає ходу його резонансним справам, а сам Столар поки що уникає відповідальності за свої злочини та навіть не потрапив до санкційних списків.

Після гучного скандалу з батальоном «Монако» фонд Столара- Медвечука за допомогою Офісу президента та керівництва Київської області розпочав псевдоблагодійну програму на Київщині. Завдяки якій Столар хоче уникнути відповідальності та екстрадиції. Псевдоблагодійність Столара настільки смішна, що як повідомляє екс-нардеп Олександр Черненко, партнер Медведчука витрачає більше грошей на харчування в елітному ресторані курорту Сан-Жак-Кап-Ферра та власний піар, ніж на підтримку рідної країни.

Виникає цілком логічне питання: невже кілька голосів у Парламенті від депутатів-зрадників, коштують того, що сьогоднішні ділки від Офісу президента цинічно дозволяють таким людям як Столар, з вини яких розпочалася війна та сьогодні гинуть наші співвітчизники, сховатися за псевдоблагодійністю і знову уникнути покарання, як Столару вже вдавалося зробити це у 2014 році, коли його соратник Янукович втік до московії?

«Антикоррупционная правда»