рус   укр

Соцсети

Коля-котлета Тищенко сів на лаву підсудних

Коля-котлета Тищенко з‘явився до суду: не задекларував Mercedes-benz вартістю півмільйона

10 листопада відбулось судове засідання щодо справи Миколи Тищенка – нардепа, який забув задекларувати автівку, вартістю півмільйона гривень. Інформацію оприлюднено за матеріалами кореспондента «СтопКору» з зали засідань.

Адміністративна справа розглядалась у Печерському районному суді у Києві. Підстава для розгляду – дані НАЗК, згідно з якими Тищенко у електронній декларації не вказав автівку марки MERCEDES-BENZ S430, 2003 року випуску.

Між тим, наголошують слідчі агентства з запобігання корупції, нардеп володів автівкою з 17 червня 2003 року. Але чомусь забув про це у 2020 році. Вартість транспортного засобу, про який не згадав нардеп «Слуга народу» – біля 500 тис. грн.

НАЗК склав відповідний протокол щодо порушення, яке допусти нардеп. Суд зібрався для розгляду цього протоколу. Розпочалось судове засідання, у якому брали участь усі зацікавлені сторони. У тому числі – Микола Тищенко та його адвокати.

Микола Тищенко у Печерському районному суді

Суд не прийняв поки що рішення щодо нардепа. Причина – надзвичайна ситуація: надійшло повідомлення про замінування Печерського районного суду.

Печерський районний суд почав розгляд справи Тищенка зі ''Слуг народу''

Зазначимо, протокол щодо Тищенка та ще двох чинних нардепів (Мулика та Кузнєцова) НАЗК склали ще 19 серпня 2022 року. У Telegram-каналі агентства вказано, що загалом політики приховали майна на загальну вартість 2,5 млн грн.

Протокол НАКЗ щодо порушень у деклараціях трьох нардепів