рус   укр

Соцсети

Мінфін за вказівкою «Слуги Народу» покриває митників-мародерів

Мінфін за вказівкою «Слуги Народу» покриває митників-мародерів

ЗМІ неодноразово висвітлювали схеми й хабарництво, які процвітають на Рівненській (Поліській) митниці та її найодіозніших осіб – Івана Іванова та Сергія Панчука.

Врешті, як стало відомо редакції «Антикорупційної правди», вдалося достукатись до здорового глузду і голова Державної митної служби України В’ячеслав Демченко вирішив позбутися горе-службовців. Так ще 04.01.2022 року на адресу Міністерства фінансів було направлено подання на звільнення Іванова і Панчука. Але, вже за класикою жанру, в ситуацію втрутився заступник голови фінансового та митного комітету ВРУ – «Слуга Народу» Олександр Ковальчук, який домовився в Мінфіні відкласти дане звернення Демченка у «довгий ящик». Тим часом Ковальчук намагається прилаштувати зашквареного Сергія Панчука на посаду начальника Рівненської митниці про що, зокрема, веде переговори у кабінетах того ж Мінфіну.

Чи «переможе бабло зло» та хто насправді керує митницями України побачимо за прийнятими (чи не прийнятими) Міністерством фінансів України рішеннями.

«Антикоррупционная правда»