рус   укр

Соцсети

На Київщині затримано депутата при спробі заволодіння 45 тисяч доларів

На Київщині затримано депутата при спробі заволодіння 45 тисяч доларів

На Київщині затримано депутата та ексзаступника сільської ради при спробі заволодіння 45 тис. доларів. Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

За даними слідства, депутат разом зі спільником запевнили громадянина в тому, що вони можуть допомогти йому вирішити питання щодо зміни цільового призначення земельних ділянок та затвердження детального плану території. Також вони повідомили чоловікові, що нібито мають зв’язки у правоохоронних та судових органах і забезпечать зняття арешту із цих земельних ділянок площею 3,7 га на яких планується будівництво котеджного комплексу на території Бучанського району, та закриття кримінального провадження. Свої послуги підозрювані оцінили у 45 тис. доларів.

У ході контролю за вчиненням злочину депутат та його спільник затриманні одразу після отримання другої частини грошових коштів в сумі 35 тис. доларів.

За клопотанням прокуратури підозрюваним обрано запобіжні заходи — тримання під вартою із можливістю внесення застави в розмірі понад 1,2 млн гривень кожному. Під час санкціонованого обшуку у вказаних осіб виявлено і вилучено понад 100 тис. доларів, засоби зв’язку, зброю та набої.

Депутату міської ради та колишньому заступнику голови однієї з сільських рад Київської області за фактом заволодіння чужим майном шляхом обману (ч. 3 ст. 190, ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 190 КК).

«Антикорупційна правда»