рус   укр

Соцсети

На Тернопільщині поліцейський створив нарколабораторію і розслідував власний злочин

На Тернопільщині поліцейський створив нарколабораторію і розслідував власний злочин

Тернопільський поліцейський вдень охороняв закон, а вночі «куховарив у своїй нарколабораторії». За один місяць нічної роботи правоохоронець заробляв більше, ніж за 10 років у поліції. За місяць лабораторія виготовляла психотропів на мільйон гривень. Про кричущий інцидент повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.

Та найцікавіше в цій історії те, що поліцейський вів справу проти самого себе. Як встановило слідство, у 2021 році працівник поліції нібито розслідував справу про виробництво наркотиків, документував діяльність злочинної групи, яка виготовляла небезпечні психотропні речовини PVP та амфетамін.

«Як встановило ДБР, насправді працівник поліції використовував цю справу як прикриття своєї протиправної діяльності. Оскільки саме він разом зі спільником організував діяльність цієї нарколабораторії. Він підшукав для неї приміщення – гараж у кооперативі в одному з районів обласного центру. Приміщення обладнали усім необхідним для виготовлення наркотичних та психотропних речовин«, – повідомляють в ДБР.

Яку саме посаду обіймав чоловік, наразі не повідомляють, однак прокуратура уточнює, що працював він в Управлінні стратегічних розслідувань. Відомо, що його вже відсторонили від роботи у поліції.

Правоохоронцю повідомили про підозру за ч. 2 ст. 317 ККУ (організація місця для незаконного виготовлення психотропних речовин). Передбачене статтею покарання – від чотирьох до восьми років ув’язнення з конфіскацією майна.

Також повідомлено про підозру та обрано запобіжні заходи іншим учасникам незаконного бізнесу.

«Антикорупційна правда»