рус   укр

Соцсети

Олег Татаров домовився з Максимом Микитасем про закриття кримінальних справ

Олег Татаров домовився з Максимом Микитасем про закриття кримінальних справ

Заступник голови Офісу президента Олег Татаров, якого вважають креатурою Андрія Єрмака, допомагає екс-президенту будівельної державної корпорації «Укрбуд» Максиму Микитасю привласнити держмайно компанії. Про це «Цензор.net»  повідомив гендиректор «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода.

Після того, як Микитась звинуватив Татарова у «вирішенні питань «Укрбуду», йому повідомили підозру у викраденні людини. У березні 2020 року він вийшов із СІЗО та відмовився від своїх свідчень проти Татарова. За даними Майбороди, колишні партнери домовилися про співпрацю.

Микитась не звинувачує Татарова, а той допомагає зняти всі звинувачення з Микитася про викрадення людини і сфабрикувати справу проти мене і Федотенкова (Дмитро Федотенков у 2019 році став співвласником холдингу Укрбуд) щодо «рейдерства Укрбуду» і таким чином вимагати 100 млн доларів.Майборода

Він назвав Микитася «небезпечною та авантюрною людиною» і заявив про тиск і погрози, які отримує особисто, а також його сім’я. З 2019 року було зареєстровано кілька кримінальних справ щодо погроз убивством та замаху на викрадення сина Майбороди. Однак жодна із справ не розглядається.

Татаров, маючи вплив на всю правоохоронну систему країни, не дає ходу цим справам, захищає Микитася, більше того, допомагає в протиправних діях проти мене на користь Микитася.  Гендиректор

Він повідомив, що за вкрадені в «Укрбуді» гроші Микитась зараз корумпує чиновників та правоохоронні органи. На хабарі колишньої ГАСІ, яку контролював нардеп Вадим Столар, Микитась витратив понад 9 млн. доларів. За даними Майбороди, Микитась підкуповував і політиків топ-рівню. Наприклад, під час виборів «пожертвував» партії «Слуга народу» 1,2 млн. доларів, партії «Батьківщина» — 500 тис. дол.

Майборода повідомив, що дав свідчення та передав бухгалтерські документи, які підтверджують крадіжку Микитасем 90% бюджетних грошей на проекті будівництва військових складів. Майборода також має намір свідчити проти Татарова. Однак подальша доля цих справ залежатиме від «подальшого впливу Татарова».

Нагадаємо, раніше Микитась заявив про повернення юрконтролю над «Укрбуд Девелопмент», а також анонсував зустріч із забудовниками та інвесторами.

«Антикоррупционная правда»