рус   укр

Соцсети

Сергій Ошеровський: У Куршавель замість в’язниці

Сергій Ошеровський: У Куршавель замість в’язниці

Про батальйони «Монако» та «Відень» в Україні, здається, знають усі. Але нещодавно в нашій країні з’явилися «бойові частини» і в Куршавелі – на цьому курорті було помічено Сергія Ошеровського та його дружину Карину Жосан.

Причому навіть незрозуміло, що в цій ситуації більш обурливо – те, що Сергій Ошеровський, який розшукується в Україні, влаштовує бурхливе застілля; те, що ці дві особи, які мають статус біженців (!), розмахують прапором України на тлі шампанського, що стріляє пробками, по 300 євро за пляшку; або те, що про цю гулянку стало відомо з інформації росіянки Ксенії Собчак, пише «Антикор».

Але реакція Собчак ще більш-менш у рамках. Куди більше лякає те, як цю вечірку використовують представники проросійських сил у Європі, які вже давно опрацьовують громадську думку в наших країнах-партнерах.

Про те, що багато європейців аж ніяк не раді поведінці деяких наших співвітчизників, неодноразово писали. І показували відповідні сюжети. Але поки що хвиля обурення з цього приводу в Європі не дуже сильна – її перебивають сюжети про знищені українські міста.

Однак це не означає, що так буде вічно. І пропаганда негайно скористається подарунком наших «біженців». Та й як тут не скористатися – можна взагалі нічого не коментувати, просто показати їхню поведінку та стіл.

А потім додати короткий коментар щодо персони одного з героїв сюжету Сергія Ошеровського. І супроводити, наприклад, ось цим фото:

Звинувачують Сергія Ошеровського у частині четвертій статті 189 КК – «Вимагання, яке завдало майнових збитків в особливо великих розмірах, або вчинене організованою групою або в умовах військового чи надзвичайного стану, або пов’язане із заподіянням тяжкого тілесного ушкодження». Санкція цієї частини статті – від семи до дванадцяти років із обов’язковою конфіскацією майна.

Судячи з дозвілля «фігуранта, що активно розшукується», конфіскувати є що. Словосполучення «активний розшук» не дарма взято у лапки. У розшук Ошеровського оголосили 7 лютого 2022 року. Хто, коли та як дав йому виїхати з України – питання відкрите.

Але ще влітку Ошеровський був героєм фільму «Української правди» «Батальйон Монако-2».

Однак ніхто з МВС не зробив нічого, щоб направити правоохоронцям Франції запит на видачу злочинця, який розшукується. Що дало пану Ошеровському можливість продовжити статус біженця у префектурі Ніцци. Результат – ось він:

Як це все вплине на простих українських біженців, яких у Європі налічується майже вісім мільйонів – гадати особливо не доводиться. І вина тут лягає не на звичайного карного злочинця Сергія Ошеровського та його дружину Карину Жосан, всупереч титулу «Міс Україна» так і колгоспницею, що залишилася в душі, на яку звалювалися гроші.

Вони живуть саме так, як у їхньому розумінні мають жити небожителі, до яких себе зараховують. Питання до керівництва України – хто з вас, окрім пафосних промов про героїзм українців та звинувачення європейців у небажанні допомагати нашій країні (цікаво, а хто годує 7,9 мільйона наших співгромадян у Європі?), нічого не зробили для того, щоб хоча б зробити вигляд, що Ошеровського розшукують.

Тим більше що розшукувати є за що. Сергій Ошеровський – бізнесмен з орбіти народного депутата від ОПЗЖ Вадима Столара, одного з контролерів будівельного ринку столиці. На тлі цього цікавим виглядає та оперативність, з якою Ошеровський втік із України напередодні вторгнення російських військ. Причому, судячи з способу життя, робив це не похапцем і мав достатньо часу як для вивезення необхідних ресурсів, так і дружини з тещею:

Самого Ошеровського називають кримінальним авторитетом, пов’язаним із так званою «бригадою Потапов», яка обслуговує Столара, створюючи силовий супровід його сумнівних операцій із забудови столиці.

За даними ЗМІ, брати Сергій та Андрій Ошеровські були неодноразово засуджені за розбої, викрадення людей та пограбування. У Києві вони діяли від імені чеченського злодія в законі Хусейна Сліпого (що нині проживає на північному Кіпрі), а також промишляли угонами транспорту, підробкою інформації на замовлення клієнтів, заміною даних тощо.

Після втечі з України Столар та Ошеровський зв’язку не втратили – як пише журналіст Михайло Ткач, Вадим Столар місяць тому відвідував день народження Карини Жосан у російському ресторані Suvuroff у Дубаї на пальмі Джумейра.

Факт святкування в російському ресторані ніяк не завадив сімейству Ошеровського-Жосан влаштувати паті в Куршавелі під українським прапором і пісню «Вова, е*аш їх, бл**ь»,».

Після того, як скандальні кадри проведення часу українських «біженців» потрапили на перші смуги, олії у вогонь підлила ще одна «біженка», яка і влаштувала це бурхливе дійство – Аліна Варакута. Вона у своєму Instagram закликала українців «думати головою». За словами дівчини, вона має право відзначати дні народження так, як їй заманеться.

Її чоловік Дмитро Величко, котрий, за даними ЗМІ, відомий у вузьких колах як «Святоха», скандал поки що не коментував. Але якщо ще вчора він публікував у Stories фото з вечірки, то тепер відмовчується.

Але суть, повторимося не в цьому. А в тому, який удар по іміджу країни, що спливає кров’ю і живе милостиною світової спільноти, був завданий цим «патріотичним паті». І можна скільки завгодно багато говорити про боротьбу з корупцією в Конгресі США. І можна навіть повірити цим словам втомленого і трохи неголеного президента в хакі. Але потім раптом на сцену виходять Ошеровські і наочно показують, як справи з корупцією в Україні.

Тому що шампанське по 300 євро за пляшку і гулянку українських «біженців», що обійшлося у 20 тисяч євро, означає одне – корупцію ви не прибрали, і злодії всіх мастей продовжують заробляти. Це означає, що продовжують заробляти й ті, хто їх кришує. А хто кришує корупціонерів у нашій країні? Питання, яке не вимагає відповіді, на жаль.

«Антикорупційна правда»