рус   укр

Соцсети

Скандально відомого бізнесмена-аграрія Олександра Поворознюка внесли до бази «Миротворця»

Скандально відомого бізнесмена-аграрія Олександра Поворознюка внесли до бази "Миротворця"

Депутат Кіровоградщини, президент ФК «Інгульець» та бізнесмен-аграрій Олександр Поворознюк опинився у базі «Миротворець», ставши «ворогом України». Відповідна картка із звинуваченням з’явилася на порталі організації.

«Мародер. Злодій. Усвідомлені дії, спрямовані на пограбування України. Щиро зізнався у тому, що багато і довго грабувала держава. Вихваляється тим, що цим зробило свій стан», – вказано на сайті «Миротворець».

Зазначається, що у Поворознюка не менше трьох судимостей, зокрема одна – за розкрадання державного майна.

Напередодні Поворознюк визнав, що ніколи не крав у конкретних людей, лише у абстрактної держави Україна. Це, за його версією, називається «свій капітал я сколотив сам».

Олександр Поворознюк – скандально відомий бізнесмен-аграрій. Генеральний директор ТОВ «Агрофірма П’ятихатська», президент ФК «Інгулець». У 2009-2010 роках президент футбольного клубу «Десна». Депутат Петрівської районної ради із 2010 року. З моменту повномасштабного вторгнення РФ в Україну записав відеозвернення до президента України Володимира Зеленського, яке стало вірусним після того, як на нього було записано DJ-мікс. Раніше Поворознюк у своїх відео грубо критикував екс-президента Порошенка, екс-прем’єра Тимошенко.

Миротворець – центр дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного права. Український сайт та громадська організація, що публікує дані про людей, яких автори сайту вважають ворогами України. Є незалежною недержавною організацією. Сайт створений у грудні 2014 року українським політиком та активістом Георгієм Тукою.

«Антикорупційна правда»