рус   укр

Соцсети

Столичний депутат-хабарник Владислав Трубіцин організував схему на внесках для ЗСУ

Столичний депутат-хабарник Владислав Трубіцин організував схему на внесках для ЗСУ

Вирішивши, що війна все спише, а у крайньому випадку друзі допоможуть відмазати, депутат Владислав Трубіцин організував серію аукціонів нібито на підтримку ЗСУ. Виявилося, що не ЗСУ зовсім, а на підтримку самого депутата-хабарника.

Нагадаємо, Трубіцин головний підозрюваний у гучній справі про корупцію у Київраді. У лютому 2022 року Трубіцин з спільниками було спіймано НАБУ при отриманні понад 1,3 млн хабарів. Гроші були платою за право встановити торгову точку у Києві. Наразі цю справу передано до суду.

Примітно, що головним спільником Трубіцина є колишній в. о. директора КП «Київський міський магазин» Аман Моламов, і своїх дружніх стосунків вони не приховують. Більше того, хабарники влаштовують псведоаукціони та явно не бояться судового вироку та відкрито знущаються з НАБУ.

Так, 26 листопада Трубіцин та Моламов засвітилися на аукціоні у Fairmont Grand Hotel, який проігнорували навіть однопартійці Трубіцина, київські чиновники та інші великі бізнесмени. Ніхто не хоче брати участь у схемах хабарника та шахрая.

За цей рік Трубіцин встиг розпіарити та провести вже 4 такі аукціони. Проте гроші, одержані з продажу нібито антикваріату та старовинних книг, так і не зайшли на рахунки фонду «Рідна Оболонь».

Як влаштована схема, чому продаються ті самі лоти, розповімо найближчим часом.

«Антикорупційна правда»