рус   укр

Соцсети

Топ-посадовця ДБР Віталія Кучерука арештували під заставу у 10 млн гривень

Топ-посадовця ДБР Віталія Кучерука арештували під заставу у 10 млн гривень

Заступника начальника управління головного слідчого управління ДБР Віталія Кучерука арештували з заставою у 9,92 млн гривень. Про це повідомляє САП.

Раніше Кучерук обіймав посаду в головному слідчому управлінні СБУ. На підозрюваного поклали такі обов’язки: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися за межі Київської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватись від спілкування з іншими підозрюваними у справі та свідками, а також здати на зберігання закордонні паспорти.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру екснардепу Сергію Скуратовському та іншим особам у завданні понад 112 млн гривень. У 2019 році Скуратовський, будучи фактичним власником низки юридичних осіб, здійснював забудову земельної ділянки на околиці Києва. Будівництво проводилося за кредитні кошти під заставу збудованого в майбутньому багатоквартирного житлового комплексу, земельних ділянок та низки особистих порук (в тому числі і самого народного обранця).

З метою уникнення іпотечних зобов’язань та отримання можливості продати збудовану житлову нерухомість народний депутат із залученням Кучерука, керівника підрозділу АРМА, керівництва державного підприємства «Сетам», а також оцінювачів організував протиправне відчуження права вимоги банківської установи через відповідне Нацагентство та держпідприємство.

Особи використовували підроблені офіційні документи, надавали та отримували неправомірну вигоду. Завдяки чому врешті домоглися викупу вказаної нерухомості за заниженою вартістю на підконтрольну юридичну особу.

«Антикорупційна правда»