рус   укр

Соцсети

У Києві чиновник «Укртрансбезпеки» Костянтин Ткаченко уник покарання за хабар в 400 доларів

У Києві чиновник «Укртрансбезпеки» Костянтин Ткаченко уник покарання за хабар в 400 доларів

Чиновник Київського міжрегіонального управління «Укртрансбезпеки» Костянтин Ткаченко уник покарання за хабар в 400 доларів, у зв’язку з процесуальними порушеннями під час відкриття справи. Про це стало відомо з матеріалів кримінальної справи за ч. 3 ст. 368 КК.

Зазначається, Ткаченко 20 листопада 2017 року під час телефонної розмови повідомив, що він може сприяти в отриманні ТОВ «Автотрансгруп» дозволів на міжнародні транспортні перевезення. За він просив перерахувати йому на картку 400 доларів хабаря.

Цього ж дня, він надіслав своєму співрозмовнику номер банківської картки, що належить його дружині.

Після отримання хабаря, він використовуючи логін та пароль інспектора відділу надання адміністративних послуг Київського міжрегіонального управління, котрий перебував в його підпорядкуванні, вніс до єдиної інформаційної системи «Укртрансбезпеки» відомості щодо дозволу на міжнародні транспортні перевезення. Після цього, користуючись послугами «Нової пошти» надіслав своєму «клієнту» дозволи. Такі дії кваліфіковали згідно ч.3 ст. 368 КК.

Під час судового засідання, Ткаченко  вину не визнав, повідомивши, що кошти надійшли на картку його дружини, котра займається продажем косметики. При цьому, щодо надсилання ним смс, він зазначив, що не пам’ятає такого, втім, у зв’язку з народженням дитини допомагав дружинні у веденні підприємницької діяльності, зокрема розсилаючи реквізити для оплати за косметику.

Голосієвський районий суд Києва під час розгляду справи зазначив, що досудове розслідування кримінального провадження №12018110000000727 щодо Костянтина Ткаченко було розпочато з порушенням передбаченої законом процедури. Окрім того, були допущенні численні порушення під час розслідування та встановлення обставин кримінального правопорушення. Відтак, суд визнав Ткаченко невинуватим у інкримінованому йому злочині у зв`язку з недоведеністю.

«Антикоррупционная правда»