рус   укр

Соцсети

Віце-президент САУ та за сумісництвом «директор Київських адвокатів» Вадим Красник відсторонений за підозру у корупції

Вадим Красник

Як повідомив на своїй сторінці у фейсбуці Президент Спілки адвокатів України Тарас Ламах, на адресу САУ надійшли звернення від адвокатів Петра Рябенка та Вадима Хабібулліна з приводу вчинення злочину віце-президентом САУ Вадимом Красником.

Порадившись із членами Правління САУ, прийнято рішення направити ці звернення Генеральному прокурору України для проведення перевірки вказаних у заявах фактів.

Також прийнято рішення на час проведення перевірки відсторонити Красника від виконання обов’язків віце-президента САУ. Крім цього, за словами Ламах Тараса, Вадим Красник та його дружина Татьяна Красник, використовуючи свій доступ до сторінки САУ в фейсбуці, розвернули брудну кампанію проти Ламах Тараса, в якій звинуватили його в якості Президента в доведенні САУ до банкрутства.

«Повідомляю, що на час, коли я очолив САУ, на її рахунках не було жодної копійки. Жодних коштів на рахунки САУ не надходило. Єдиним джерелом фінансування САУ були кошти, які знаходились мною особисто. Як з’ясувалось, більша частина цих коштів йшла на зарплату Тетяні Красник, яку віце-президент Красник зробив директором та підписантом Спілки. Отже, кошти, що надходили до САУ у вигляді благодійних внесків, йшли на утримання родини Красників. Тобто звинувачуючи мене у банкрутстві САУ, Красники вкусили руку, що їх годувала. Проте залишимо юридичну безграмотність звинувачень, адже САУ є громадською неприбутковою організацією і ніяк не може стати банкротом, та моральну сторону непорядного поступку «обвинувачів». Щодо юридичної кваліфікації дій подружжя Красників мною прийнято рішення звернутись до правоохоронних органів щодо вчинення злочину із шахрайського заволодіння коштами САУ віце-президентом Вадимом Красником та його дружиною виконавчим директором САУ Тетяною Красник. Одним з фактів є безпідставне підвищення собі зарплати за рахунок благодійних внесків Тетяною Красник. На період проведення перевірки вказаних фактів прийнято рішення відсторонити Татьяну Красник від виконання обов’язків виконавчого директора САУ», — пише Тарас Ламах у своєму пості.

Також він повідомив, що рахунок САУ з квітня місяця заблоковано в зв’язку з тим, що єдиним засновником САУ є Віктор Медведчук, щодо якого введено санкції.

Нагадаємо, що Красник є фігурантом кримінального провадження, де його та голову Національної асоціації адвокатів України Лідію Ізовітову і її заступника Валентина Гвоздія звинувачують в захопленні Ради адвокатів міста Києва.

«Антикоррупционная правда»