рус   укр

Соцсети

Вінницький депутат Олександр Третяк купив на аукціоні завод вдвічі дешевше його вартості

Вінницький депутат Олександр Третяк купив на аукціоні завод вдвічі дешевше його вартості

Компанія ТОВ «Аргон Фуд» вінницького депутата Олександра Третяка викупила на аукціоні місцевий «Вінницький завод «Кристал» за стартовою ціною. Про це стало відомо з інформації на порталі ProZorro.sale.

Зазначимо, аукціон з продажу 100% активів АТ «Вінницький завод «Кристал», вартістю 89,93 млн гривень, відбувся 25 листопада. Єдиним «конкурентом» на торгах була пропозиція будівельної компанії ТОВ «Зодчий» з міста Гайсин, котра належить Тарасу Ковальчуку. Втім, компанія так і не висунула цінової пропозиції на аукціон, відтак переможцем торгів стала ТОВ «Аргон Фуд», яка викупила лот за стартовою ціною в 49 млн гривень.

До придбаних активів належить земельна ділянка у Вінниці на вулиці 600-річчя, 21 площею 19,9 тис. кв. м та нерухомість розміщена на ній. Також приміщення магазину у місті Черкаси на вул. Шевченка, 256, нежитлові будівлі на вул. Пирогова, 112 та вул. Павлова, 4 у місті Вінниця.

Співвласниками компанії-переможця є Борис Селезньов та екс-депутат Олександр Третяк, котрий у 2015 році пройшов до Вінницької міської ради як мажоритарник від Блоку Петра Порошенка. Також Олександр Третяк володіє ТОВ-НВП «Аргон», ТОВ «Рошен-кондитер», ПП «Рентал стіл», ПРАТ «Укроптгосптовари», ТОВ «Кондитер С», ТОВ «Маестро С», ТОВ-НВП «Гамма» та ПП «АВС Фарм». ТОВ «Аргон Фуд» згідно з реєстром юридичних осіб була зареєстрована у травні 2022 року і спеціалізується на оптовій торгівлі в неспеціалізованих магазинах продуктами харчування.

«Антикорупційна правда»