рус   укр

Соцсети

«Укргазвидобування» без торгів придбало паливо у сина ексголови чернівецької СБУ

«Укргазвидобування» без торгів придбало паливо у сина ексголови чернівецької СБУ

«Укргазвидобування» без проведення відкритих торгів замовив дизпаливо у компанії, що належить сину екс-керівника СБУ у Чернівецькій області. Про це стало відомо з інформації на порталі ProZorro.

Згідно з підписаною угодою, компанія постачальник до 15 грудня 2022 року поставить «Укргазвидобуванню» 2400 тонн дизельного палива. Сума контракту становить 129,135 млн гривень.

Зазначимо, співвласниками компанії-постачальника ТОВ «Мартін трейд» є Святослав Потапчук та Володимир Порайко – син колишнього начальника управління СБУ у Чернівецькій області Василя Порайка. Порайко також є засновником ще двох компаній зі схожою назвою — ТОВ «Мартін Логістик» та ТОВ «Мартін Трейдінг». З ними також пов’язана компанія «М Газ Трейдінг», яка знаходиться в тому ж офісі, що і «Мартін Логістик».

Компанія була заснована у 2015 році у селі Великий Кучурів, Чернівецької області. Головним клієнтом компанії є філія «Центр забезпечення виробництва АТ «Укрзалізниця» — вони уклали 4 контракти на 10,28 млрд гривень. Загалом компанія в системі ProZorro уклала 45 договорів на 10,74 млрд гривень.

«Антикорупційна правда»