рус   укр

Соцсети

Заступника директора шахти «Львіввугілля» Михайла Кузьміва оштрафували за корупцію

Заступника директора шахти «Львіввугілля» Михайла Кузьміва оштрафували за корупцію

Заступник директора шахти «Відродження» ДП «Львіввугілля» Михайло Кузьмів за хабар сприяв незаконному вивезенню породи з території шахти. Про це редакції 368.media   стало відомо з матеріалів кримінальної справи за ч. 1 ст. 368 КК.

Встановлено, Михайло Кузьмів один із хабарів у розмірі 5 тис. гривень отримав 10 липня 2021 року поблизу в’їзду на територію ВП Шахта «Відродження», перебуваючи в автомобілі. За ці кошти він мав сприяти безперешкодному виїзду 5 транспортних засобів з породою з території шахти. Об’єм вивезеної породи становить близько 30 кубометрів. Для кожного вантажного авто.

Вже через декілька днів, 13 липня 2021 року, він отримав 7 тис. гривень за відпуск восьми вантажівок з породою.

Третій раз Михайло Кузьмів отримав хабар 15 липня 2021 року. Він отримав 25 тис. гривень за відпуск 14 транспортних засобів з породою, об’ємом близько 30 м куб. кожен.

У судовому засіданні чоловік визнав свою провину та підтвердив отримання коштів, просив суд суворо не карати.

Червоноградський міський суд Львівської області визнав його винним у кримінальному правопорушенні передбаченому ч. 1 ст. 368 ККУ та призначив покарання у вигляді штрафу 34 тис. гривень з забороною обіймати посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на один рік.

Також суд зобов’язав Михайла Кузьмів сплатити 10,2 тис. гривень судових витрат на проведення експертиз. Варто зазначити, під виглядом породи з території шахти ймовірно вивозили вугілля, втім у рішенні суду не зазначається, яка саме порода вивозилась з території шахти.

«Антикорупційна правда»