рус   укр

Соцсети

Заступника голови Федерації профспілок підозрюють у привласненні майна

Заступника голови Федерації профспілок підозрюють у привласненні майна

Заступника голови Федерації профспілок  України підозрюють у незаконному відчуженні майна на понад 138 млн гривень. Про це повідомляє ДБР.

Задокументовано, що заступник голови ФПУ у 2019 році разом з іншими посадовцями ухвалював рішення щодо незаконного відчуження на користь приватного підприємства будівлі державної курортної бальнеолікарні у Києві.  Лікарня, яка взагалі не підлягала відчуженню, була продана ще й за значно нижчою вартістю.

Посадовцю повідомлено про підозру за фактом розтрати чужого майна, зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК ).

Суд обрав посадовцю запобіжний захід у вигляді взяття під варту з альтернативою у вигляді застави в розмірі 124 млн гривень, а також відсторонив його від посади заступника голови Федерації профспілок України строком на два місяці.

Раніше ДБР повідомило про підозру чотирьом колишнім київським чиновникам у справі про незаконну передачу майна профспілкам. У межах розслідування кримінального провадження щодо незаконного відчуження майна до АРМА передано понад 440 об’єктів, що знаходились в користуванні профспілок.

«Антикорупційна правда»