рус   укр

Соц мережі

Що обрати для наповнення повітряних куль

Незважаючи на те, що у більшості людей є загальне уявлення про відмінності між повітряними кулями, наповненими гелієм, і тими, що наповнюються звичайним повітрям, лише деякі компанії надають повні роз’яснення з цього приводу. Якщо ви хочете придбати повітряні кулі з гелієм або звичайним повітрям для прикраси і прагнете вибрати найкращий варіант, надана інформація виявиться корисною.

У чому полягає різниця між повітряними кульками, наповненими звичайним повітрям, і тими, що наповнюються гелієм?

Простими словами, кулі можна класифікувати на дві основні категорії: ті, які застосовують гелій, і ті, які використовують звичайне повітря. Незважаючи на те, що вони схожі, відмінності між ними виражаються в різноманітних характеристиках, які будуть детально описані далі.

Тривалість дії

Якщо ви плануєте прикрасити свій захід повітряними кульками і хвилюєтеся про те, як довго протримаються латексні гелієві кульки (https://skyshar.com.ua/ua/gelievye-shary), не хвилюйтеся – латексні вироби, наповнені гелієм і не оброблені Hi-Float, зазвичай залишаються в повітрі приблизно 10 годин. Фольговані кульки, наповнені гелієм, піднімаються й утримуються в повітрі близько трьох-чотирьох днів. Деякі бренди виробів можуть зберігати свою форму до трьох тижнів. Однак якщо ви виносите їх на вулицю, час польоту може скоротитися через вплив тепла, що прискорює вихід гелію. Повітряні кулі, наповнені звичайним повітрям, затримуються набагато довше, оскільки молекула гелію вкрай мала і легко проникає через матеріал кулі.

Ціна

Найчастіше вартість куль, заповнених гелієм, вища порівняно з тими, що наповнюються звичайним повітрям. Однак, враховуючи їхню здатність до польоту, це стає ефективним і вигідним вкладенням коштів. У випадку з повітряними кулями, наповненими тільки повітрям, вони, природно, не мають можливості польоту.

Тексти, картинки та дизайн

Один з основних чинників обох видів повітряних куль полягає в можливості нанесення текстових повідомлень, зображень і унікального дизайну. Водночас фольговані гелієві кулі надають унікальні форми, як-от динозаври, тварини, персонажі та безліч інших варіацій, на відміну від обмежених опцій для латексних кульок. Особливо на подіях для дітей фольговані кульки з гелієм користуються досить значною популярністю.

Магазин повітряних куль: https://skyshar.com.ua/ua.