рус   укр

Соц мережі

Син Бродського Юрій затриманий в Італії в рамках спецоперації боротьби з наркотиками

У Італії відбувся широкомасштабний операційний захід проти членів мафіозного угруповання Ндрангета. Згідно з повідомленням італійських ЗМІ, місцева поліція спільно з правоохоронними органами з Німеччини, Швейцарії та Болгарії здійснила 334 затримання. Один із затриманих – Юрій Бродський.

Юрій Бродський – це син власника сайту «Обозреватель» та компанії “Венето” і відомого українського політика Михайла Бродського.

За словами керівника прокуратури Катандзаро Ніколу Граттер, загалом у справі правоохоронці вивчають роль 416 осіб, які, ймовірно, причетні до незаконних дій мафіозі у південній провінції Вібо Валентія та місті Ломбарді. Їх звинувачують у незаконних діях практично по всій Італії – у провінціях Базилікату, Сицилії, Колабрії, Тоскана, Ломбардії, П’ємонту та Венето. Кримінальна мафія також торгує за межами країни, організовуючи постачання наркотиків до країн ЄС.

Співробітники правоохоронних органів заарештували активи Ндрангета на суму близько 15 млн євро. Граттер заявив, що серед затриманих представники різних національностей, зокрема, кілька українців.

Відповідаючи на запитання журналістів про відносини іноземних громадян з італійською мафією, прокурор Граттер зазначив, що, зокрема, зараз ведуться розслідування щодо великих постачань кокаїну з України.