рус   укр

Соц мережі

Сина бізнесмена Гринкевича Романа затримали в Одесі

Сина бізнесмена Гринкевича Романа затримали в Одесі

При спробі організації перетину кордону затримано Романа Гринкевича –  п’ятого учасника злочинної організації, яка поставила для ЗСУ неякісний одяг на 1 млрд гривень. Про це, без нагадування прізвища затриманого, заявив генпрокурор Андрій Костін.

В Одесі 22 січня 2023 року о 6:50 ранку при організації виїзду за межі країни правоохоронці затримали п’ятого учасника злочинної організації, яка поставила для ЗСУ неякісний одяг. За даними слідства, підозрюваний виїхав до Одеси орієнтовно 17 січня і з того часу готувався перетнути державний кордон та виїхати за межі країни.

19 січня за клопотанням прокурорів суд надав дозвіл на його затримання. Наразі вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу. Інші четверо підозрюваних перебувають під вартою.

Нагадаємо, бенефіціар трьох підприємств створив злочинну організацію з метою заволодіння бюджетними коштами. Її учасники уклали договори із Міністерством оборони України на постачання військового одягу для потреб Збройних Сил України. Згідно проведених експертиз, внаслідок поставки неякісного одягу, державі в особі Міноборони завдано шкоду на суму понад 934 млн гривень. Всім учасникам повідомлено про підозру у створенні злочинної організації та участі у ній, а також шахрайстві, вчиненому в умовах воєнного стану в особливо великих розмірах (ч.ч. 1,2 ст. 255, ч 5 ст. 190 КК).

“Антикорупційна правда”