рус   укр

Соц мережі

Троє посадовців, які завдали 37 млн збитків Нафтогазу, постануть перед судом

Троє посадовців, які завдали 37 млн збитків Нафтогазу, постануть перед судом

До суду притягнуть трьох посадовців підприємства та їх спільника, які завдали збитків НАК Нафтогаз України на 37 млн грн. Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

Фігурантам інкриміновано заволодіння майном в особливо великих розмірах, службове підроблення та легалізація майна, отриманого злочинним шляхом.

Зазначається, що у 2021 році посадові особи підприємства заволоділи коштами теплогенеруючої компанії, під виглядом постачання природного газу, внесши недостовірні відомості до комерційних актів за лютий та березень. Також обвинувачені не поставили цій компанії природний газ в опалювальний сезон.

В результаті ТОВ Оператор ГТС України було вимушене віднести теплогенеруючу компанію як споживача без постачальника та здійснити відбори природного газу в рахунок АТ НАК Нафтогаз України для забезпечення гарячого водопостачання та опалення приміщень.

У подальшому, отримані злочинним шляхом кошти, було легалізовано через проведення відповідних господарських операцій з підконтрольними посадовцям підприємства суб’єктами господарювання.

Внаслідок цього АТ НАК “Нафтогаз України” було спричинено 37 млн грн збитків.

“Антикорупційна правда”