рус   укр

Соц мережі

У Хусті депутати привласнили кошти, які були надані на ремонт системи опалення школи

У Хусті депутати привласнили кошти, які були надані на ремонт системи опалення школи

Двом депутатам Хустської міської ради та директору підрядного товариства повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном в особливо великому розмірі за попередньою змовою групою осіб (ч. 5 ст. 191 КК). Як повідомляє Закарпатська обласна прокуратура, підрядника підозрюють також у службовому підробленні (ч. 2 ст. 366 КК).

Один із депутатів організував схему  незаконного заволодіння грошовими коштами Ужгородської територіальної громади. Як пособник до неї був залучений інший депутат, а також керівник будівельного товариства. Останнє у червні цього року уклало договір на проведення капітального ремонту внутрішньої системи опалення в одній зі шкіл Ужгорода загальною вартістю 9,2 млн гривень.

Вже за місяць після початку робіт правоохоронці виявили зловживання з коштами місцевого бюджету. Так, у документах щодо результатів проведених за цей час робіт штучно завищено їх вартість, а інформація щодо закупленого майна частково не відповідає дійсності.

Досудовим розслідуванням встановлено, що двоє депутатів, один із яких є кінцевим бенефіціарним власником підрядного товариства, надавали вказівки щодо протиправних дій очільнику товариства. Дії трьох підозрюваних завдали територіальній громаді шкоду у розмірі близько 1,2 млн гривень.

“Антикорупційна правда”