рус   укр

Соц мережі

У Києві затримали “фахівця” з виготовлення фальшивих документів

У Києві затримали "фахівця" з виготовлення фальшивих документів

У Києві прикордонники затримали чоловіка, який за грошову винагороду виготовляв фальшиві документи. Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

“Уродженець Донбасу 1995 року народження за різну грошову винагороду налагодив бізнес з виготовлення липових документів – COVID-сертифікатів, прав водія, а також документів, що підтверджують статус благодійних та волонтерських організацій, медичних довідок та документів, що дають право на виїзд з території України в умовах воєнного стану. Також чоловік займався незаконним внесенням інформації до бази даних Шлях осіб, які підлягають призову на військову службу”, – йдеться в повідомленні Держприкордонслужби.

Попередньо встановлено, що виготовлення “документів” та надання “послуг” коштувало замовникам від 300 до 3 тисяч доларів США.

Правоохоронці встановили, що півроку тому цей громадянин притягувався до адміністративної відповідальності за незаконне провадження, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів чи психотропних речовин без мети збуту.

“Антикорупційна правда”