рус   укр

Соц мережі

У Київській області на махінаціях з грошима спіймали чиновника військової частини

У Київській області на махінаціях з грошима спіймали чиновника військової частини

Чиновника однієї з військових частин у Київській області викрили на зловживаннях з грошима. До схеми він залучив дружину. Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.

Працівники ДБР та військова контррозвідка СБУ викрили на оборудці начальника фінансово-економічної служби. Він намагався “замести сліди” свого недбалого ставлення до фінансів військової частини перед командуванням військ.

Для цього фігурант вніс неправдиві відомості про нарахування 20 млн гривень додаткової винагороди своїй дружині, яка є старшим солдатом цієї частини. Ці гроші він не планував реально виплачувати, а хотів перекрити заборгованість зі сплати податку на доходи фізичних осіб.

Але чиновник не простежив, а гроші реально були нараховані на картку дружини. Наразі кошти повернули військовій частині.

Правоохоронці оголосили фігуранту підозру за ч. 4 ст. 426 КК України (інше умисне невиконання військовою службовою особою дій, які вона за своїми службовими обов’язками повинна була виконати, якщо це заподіяло істотну шкоду). Чиновнику загрожує до 10 років за гратами.

“Антикорупційна правда”