рус   укр

Соц мережі

За хабарництво затримано чиновника Антимонопольного комітету

За хабарництво затримано чиновника Антимонопольного комітету

СБУ затримала чиновника Антимонопольного комітету, який за хабарі “заплющував очі” на порушення монополістів. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Повідомляється, що в Києві затримано посадовця відділу досліджень та розслідувань цієї держустанови, який налагодив злочинний механізм одержання грошей від підприємців.

“Він вимагав хабарі з представників комерційних структур, щоб “заплющити очі” на виявлені у них порушення антимонопольного законодавства та не вживати щодо них адміністративних санкцій. Задокументовано як держслужбовець “обклав даниною” місцеву компанію, яка займається оптовою торгівлею хімічними засобами і технікою для очистки. За 8 тис. доларів США посадовець обіцяв керівнику підприємства “вирішити питання” про не накладення на нього штрафів за порушення, виявлені у ході перевірки”, – йдеться в повідомленні СБУ.

Співробітники СБУ задокументували одержання чиновником першої частини грошей і затримали його на гарячому під час передачі йому наступної частини.

Затриманий перебуває під вартою, йому загрожує до 10 років тюрми з конфіскацією майна.

“Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину, у тому числі перевіряється інформація щодо можливої причетності до оборудки інших посадовців АМКУ”, – повідомляють в СБУ.

“Антикорупційна правда”