рус   укр

Соц мережі

Звідки у звичайного депутата з райцентру Валерія Зінкевича гроші на походи по бутікам Куршевеля?

Звідки у звичайного депутата з райцентру Валерія Зінкевича гроші на походи по бутікам Куршевеля?

Те, що державні службовці вищого ешелону та народні депутати України цілими стадами блукають у найдорожчих місцях Європи – Монако, Куршевелі, Каннах, Ніцці тощо, нікого не дивує. Обурює – так. Але подиву немає, бо все й так зрозуміло – посада дала змогу вкрасти достатньо.

Про видатних бійців «територіальних оборон» Монако, Дубая, Куршевеля тощо нам регулярно оповідає «Українська правда». Українці (і не тільки) із захопленням стежать за «боротьбою» суркісів, тимошенок, столарів, жеваг, королівських та іншої «еліти», яка втекла з країни якраз напередодні російського вторгнення або одразу після нього.

Повторимося, це – обурює. Але не дивує, бо всі розуміють, звідки всі ці люди взяли гроші на розкішне життя. Однак під час чергового журналістського розслідування про життя українських «біженців» у Куршевелі УП натрапила на людину, присутність якої серед цієї розкоші викликає подив.

Це – Валерій Олексійович Зінкевич, депутат Володимирської міської ради Волинської області. Ось він, у компанії молодої особи, яку інтимно обіймає нижче за спину:

До цього вони вдвох довго ходили по місцевим бутікам:

Що дивовижного? Ні, не те, що депутат від партії великого стратега і патріота Ігоря Смешка, який невідомо куди подівся, «Сила і честь» зумів перетнути кордон України всупереч Указу Зеленського про заборону на виїзд у тому числі і депутатам. На цей випадок Володимир Зінкевич має відповідну довідку про погане здоров’я.

Можливо, так і є. Навіть не просто можливо, а, швидше за все, саме так і справи – Валерій Зінкевич справді хворий і знятий з військового обліку.

Але суть не в цьому, хоча саме на цьому моменті і зосередилися журналісти після того, як вийшло розслідування УП, а сам Зінкевич відмовився давати коментарі автору матеріалу Михайлу Ткачу.

Свою поїздку Зінкевич прокоментував уже потім, після того, як скандал набрав обертів. Але ніхто чомусь не поставив іншого питання – звідки у депутата міської ради з глибоко провінційного містечка гроші на поїздку до Куршевеля?

На жаль, декларацію Зінкевича побачити не можна – тут усі чиновники та депутати мають бути глибоко вдячні «слугам», які закрили доступ до декларацій. Але в державних реєстрах він значиться як скромна фізична особа-підприємець, що займається роздрібною торгівлею.

Причому, згідно з даними сервісу Юконтрол, є платником єдиного податку, що говорить про скромні обсяги бізнесу.

Будь-яких інших джерел доходу не виявлено, хоча, як заявив сам Зінкевич, його поїздка до Куршевеля була не поодинокою. Але й у момент, коли його в Куршевелі застала знімальна група УП, Зінкевич там явно не жебракував – він у компанії молодої особи довго блукав по бутікам. Які ціни явно відрізняються від магазинів Волині.

І саме це викликає найбільшу цікавість – звідки у скромного ФОП з провінції стільки грошей? Можливо, варто придивитися до його депутатської діяльності, чи добре Валерій Зінкевич є заступником в одній із «жирних» комісій Володимирської міськради – із земельних відносин?

На цьому цікавість не закінчується – як цей же скромний ФОП та депутат заштатної (нехай вибачать нас жителі Володимира) міської ради Валерій Зінкевич примудрився потрапити до всіх можливих санкційних списків?

Що робить депутат від суперпатріотичної партії супергероя-патріота Смішка Валерій Зінкевич у списку санкцій, наприклад, Японії? Як і за що він потрапив туди? За що на нього наклала санкції Рада національної безпеки і оборони України, яку очолює Зеленський?

І чому тоді ця людина досі депутат і розкочує по Куршевелям? Відповіді на ці питання немає. Але погодьтеся – вони набагато цікавіші, ніж те, як перетнув Валерій Зінкевич кордон України.

P.S. А де, до речі, колишній голова СБУ генерал-полковник Ігор Смешко, котрий набрав на минулих виборах президента України понад 6% голосів? Де цей герой-патріот, чиї депутати розкочують по Куршевелям?

“Антикорупційна правда”