рус   укр

Соц мережі

БЕБ виявило корупційні зв’язки між головними підрядниками Одеської міськради

БЕБ виявило корупційні зв’язки між головними підрядниками Одеської міськради

Бюро економічної безпеки виявило корупційні зв’язки між головними підрядниками Одеської міськради. Про це стало відомо з провадження №72022160000000006 за ч.1,3 ст.212 КК.

Мова йде про компанії ВКП «Таурус», «Спецмонтаж БАО», «Одесакомунекологія», «Пересувна Механізована Колона №241».

З матеріалів кримінального провадження вбачається, що в період з травня 2018 по кінець 2022 року ВКП «Таурус» було виконавцем будівельно-монтажних робіт за кошти ряду комунальних підприємств Одеської ради на загальну суму 534 млн гривень. Проведеним аналітичним дослідженням встановлено, що частина отриманих коштів за будівельно-монтажні роботи у розмірі 494,6 млн гривень не відображена у податковій звітності підприємства, що могло призвести до несплати підприємством податку на додану вартість на загальну суму 82,44 млн гривень.

Крім цього, з матеріалів кримінального провадження вбачається, що в період з 2020 по 2023 роки ТОВ «Спецмонтаж БАО» було виконавцем робіт з капітального та поточного ремонту за кошти ряду комунальних підприємств комунальних та бюджетних підприємств. Проведеним аналітичним дослідженням встановлено, що частина отриманих коштів  не відображена у податковій звітності підприємства, що призвело до несплати підприємством податку на додану вартість на суму 30,68 млн гривень.

Також встановлено, що в період з січня 2018 року по березень 2023 року службовими особами ТОВ «Одесакомунекологія» не відображено в частині податкові зобов’язання з податку на додану по фінансово-господарським операціям з ВКП «Таурус» що призвело до несплати підприємством податку на додану вартість на загальну суму 50 млн гривень.

Крім цього встановлено, що в період з січня 2018 року по березень 2023 року службовими особами ТОВ «Пересувна Механізована Колона №241» не відображено в частині податкові зобов’язання з податку на додану по фінансово-господарським операціям з ВКП «Таурус», що призвело до несплати підприємством податку на додану вартість на загальну суму 5,2 млн гривень, що є коштами у значних розмірах.

Всі компанії підозрюють в ухиленні від сплати податків (ч.3 ст.212 КК).  Всього через ВКП «Таурус» пройшло 694,4 млн гривень.

“Антикорупційна правда”