рус   укр

Соц мережі

Експертиза підтвердила вміст марихуани у крові депутата Ярини Ар’євої

Експертиза підтвердила вміст марихуани у крові депутата Ярини Ар’євої

Сліди вживання марихуани були виявлені в організмі підозрюваної депутатки Київради  від ЄС Ярини Ар’євої одразу після скоєння ДТП з тяжкими наслідками, токсикологічна експертиза це також підтвердила. Про це повідомляє речник міської прокуратури Надія Максимець.

За даними слідства, підозрювана 7 листопада 2022 року, на ато  наблизившись до нерегульованого пішохідного переходу, відволіклася від керування та здійснила наїзд на жінку-пішохода, заподіявши їй тяжкі тілесні ушкодження.

Депутатка посилається на те, що інцидент стався в темну пору доби в часи блекауту, в прокуратурі опонують, що пішохідний перехід позначений дорожньою розміткою, що має світловідбиваючий ефект, та попереджувальними дорожніми знаками.

Після ДТП для проведення оглядів на стан алкогольного та наркотичного сп’яніння, Ар’єву доставили до лікарні. Лікарка виявила в неї візуальні ознаки наркотичного сп’яніння: почервоніння білкової оболонки очей, сухість в роті, підозрілість тощо. Клінічна картина була зафіксована у відповідному акті.

Для перевірки цих доводів водійці запропонували здати відповідні аналізи для проведення лабораторного дослідження. Ємність із біологічними зразками була опломбована у присутності водійки. В організмі Ар’євої виявили сліди канабіноїдів, про що був складений відповідний акт та висновок.

На початку грудня 2022 року підозрювана сама прийшла до медустанови, щоб отримати висновок її медичного огляду. Там їй повідомили, що під час ДТП вона перебувала у стані наркотичного сп’яніння.

При цьому водійка не заперечувала цей факт, і також повідомила,  що дійсно вживала марихуану, яку їй дала подруга. Надалі підозрювана розписалася про те, що вона отримала висновок її медичного огляду, додають у прокуратурі. Для перевірки первинних лабораторних досліджень була призначена судово-медична токсикологічна експертиза, яка повністю підтвердила попередні висновки.

Після скоєння ДТП Ар‘єва від показів відмовилась, потерпіла ж перебувала в реанімації. Для перевірки версії водійки була призначена автотехнічна експертиза механізму наїзду на пішохода та проведено слідчий експеримент. Їхні висновки повністю спростували версію Ар’євої. Більше того, вчинити наїзд за тих обставин про які вона стверджувала неможливо. Удар би прийшовся на іншу сторону тіла потерпілої.

Суд обрав підозрюваній Ар’євій запобіжний захід у вигляді домашнього арешту у період часу з 8 години вечора до 6 ранку строком на два місяці. Прокуратура буде його оскаржувати.

“Антикорупційна правда”