рус   укр

Соц мережі

Голову Державної судової адміністрації Олексія Сальнікова викрили у підбурюванні до надання хабарів

Голову Державної судової адміністрації Олексія Сальнікова викрили у підбурюванні до надання хабарів

Голову Державної судової адміністрації Олексія Сальнікова викрили на підбурюванні до надання неправомірної вигоди суддям Верховного Суду за винесення рішення на користь комерційного підприємства. Про це повідомляє НАБУ.

За даними слідства, чинний голова ДСА ще 5 березня цього року отримав від представника комерційного підприємства 7,5 тис. доларів, з яких п’ять тисяч мали бути передані суддям за винесення рішення, а 2,5 тис. доларів — залишені собі за посередницькі послуги.

Надалі голова ДСА обіцяв посприяти у винесенні рішення суддями Верховного Суду, зокрема й через залучення до цього його колишнього голови. Однак, після викриття НАБУ і САП ексголови ВС на одержанні неправомірної вигоди, поведінка голови ДСА різко змінилася і він почав ухилятися від вирішення питання, проте й не маючи намір повертати отриману ним неправомірну вигоду. Наразі детективи проводять обшук за місцем роботи голови ДСА України. Попередня кваліфікація — ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 4 ст. 369, ч. 2 ст. 190 КК.

Наказ про призначення Олексія Сальнікова головою ДСА підписав голова Верховного Суду Всеволод Князєв 20 квітня 2022 року. Князєва раніше також викрили на корупції.

“Антикорупційна правда”