рус   укр

Соц мережі

Нардепа Олександра Пономарьова, котрий їздив до окупантів, затримали за державну зраду

Нардепа Олександра Пономарьова, який їздив до окупантів, затримали за державну зраду

Правоохоронці викрили на співпраці з рф чинного народного депутата України від забороненої проросійської партії «ОПЗЖ» Олександра Пономарьова. Фігуранту повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111 КК (державна зрада).

Як повідомляють ДБР та СБУ, що під час повномасштабного вторгнення рф цей депутат, перебуваючи на тимчасово окупованій території Запорізької області, добровільно пішов на співпрацю з агресором. Він поїхав до окупованого Бердянську.

Задля збереження власних статків та підприємств, що розташовувались в окупованому місті, він почав співпрацювати зі загарбниками. За оперативними даними, афільовані з ним підприємства досі надають у користування військовим рф приміщення, забезпечують їх харчуванням та паливно-мастильними матеріалами. Також, місцеві ЗМІ, які знаходились в його орбіті впливу, транслюють проросійські наративи та пропаганду, вводячи в оману населення Бердянська. Протягом тривалого часу сам депутат залишався на окупованій території. Там він зустрівся з представниками держави-агресора, збройних формувань та окупаційною адміністрацією міста, мав їх підтримку та отримав навіть від них охорону. За час роботи з окупантами народний депутат відвідував тимчасово окупований Крим та росію.

Згодом, через комерційні суперечки з окупантами, депутат вирішив повернутися до неокупованої частини України.  Раніше ЗМІ писали, що Пономарьова нібито викрали окупанти.У 2021 році у депутата знайшли російський паспорт.

“Антикорупційна правда”