рус   укр

Соц мережі

Хто допоміг втекти Владиславу Трубіцину? У справі спливають дедалі цікавіші імена

Хто допоміг втекти Владиславу Трубіцину? У справі спливають дедалі цікавіші імена

Отже, Вищий антикорупційний суд оголосив депутата Київради Владислава Трубіцина, який втік, у розшук. Що не дивно на фоні суспільного резонансу, викликаного його зникненням.

Але реакція в цьому випадку суто реактивна (вибачте за тавтологію) – людині, яку називали власником тіньової каси від поборів з точок вуличної торгівлі столиці ще задовго до її втечі, явно дали можливість зникнути, прихопивши із собою частину тієї самої каси.

Особливе обурення в суспільстві викликав той факт, що Трубіцин, який щотижня рапортував Татарову та Єрмаку про свої успіхи на терені зцілення вуличної торгівлі Києва, виїхав за кордон за дозволом Головного управління розвідки, підписаного Будановим. Але це лише зовнішній фактор, що підливає олії у вогонь і лягає плямою на Буданова.

Куди цікавіше те, хто ж попередив Трубіцина про небезпеку, що насувається, і допоміг організувати той самий лист від ГУР. За даними журналіста Володимира Бондаренка, у цьому брав активну участь голова Оболонської РДА Кирило Фесик, з яким Трубіцин пов’язаний через харківського олігарха Олександра Фельдмана.

Справа в тому, що свого часу Трубіцин був помічником у Фельдмана. А в нього був помічником і нинішній голова «Нафтогазу» Олексій Чернишов, який до цього очолював Мінрегіон. У той час, коли Чернишов був міністром, він активно лобіював інтереси ТОВ «Агрофірма Зодіак», яка за явно підробленими документами 1946 (!) року захопила 74 гектари землі на київських Осокорках:

До цієї фірми причетний відомий Василь Хмельницький, а співвласником ТОВ «Агрофірма Зодіак» значиться якийсь Твердохліб Михайло Григорович:

Цей Твердохліб є співзасновником юридичної фірми «Мітракс», в якій до призначення на посаду голови Оболонської РДА його партнером був Кирило Фесик:

До 2016 року фірма взагалі мала назву «Фесик, Сирко та партнери».

За часів Януковича цей Твердохліб був прокурором Деснянського району Києва та оббивав усі плавучі ресторани та готелі, щедрою рукою наставлені тоді біля берегів Дніпра. Після Революції Гідності намагався відсидітися у Київській обласній прокуратурі, але таки був люстрований і подався в адвокатуру, знайшовши собі притулок у конторі нинішнього «слуги народу» Фесика.

Це один бік медалі. Інша полягає в тому, що голова Оболонської РДА Кирило Фесик і депутат Київради від партії «Слуга народу» Владислав Трубіцин, який втік за квотою ГУР, ще 25 травня були співзасновниками благодійного фонду «Рідна Оболонь». 26 травня склад засновників та назва фонду змінилася.

Трубіцин і Фесик вийшли з засновників фонду 26 травня, якраз, коли по Турбіцину підняли шум. Тоді ж сам фонд перейменували на «Апшанську полонину». І ось – увага, питання: чи випадково? Відповідь, звичайно, очевидна.

Ось така цікава історія з Владиславом Трубіциним, якого «слуги» виключили з партії, але чомусь не позбавили мандата депутата. Втім, чому саме зрозуміло: не дарма ж Трубіцин щотижня доповідався в ОПУ особисто Татарову про розміри «каси». Крім того, судячи з матеріалів слідства, яке веде САП, його покривала ще одна людина, яка в нашій країні має найбільше значення. Йдеться, як ви здогадуєтеся, про керівника президента України Андрія Єрмака.

Ну й зовсім недивним на цьому тлі виглядають зв’язки Трубіцина з такими одіозними особистостями, як Фельдман, Хмельницький та прокурор часів Януковича Твердохліб, який на той час був одним із наближених Рената Кузьміна.

Ну і вже зовсім не дивно, що Владиславу Трубіцину не тільки дали всі розклади у кримінальній справі стосовно його персони, а й потурбувались щодо листа від ГУР, що дозволило йому покинути Неньку.

“Антикорупційна правда”