рус   укр

Соц мережі

На Одещині консультанта райсуду вдруге упіймали на хабарництві

На Одещині консультанта райсуду вдруге упіймали на хабарництві

Консультантку Комінтернівського районного суду Одеської області Єранугі Барсегян вдруге затримали за хабарництво. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

За версією слідства, 7 травня співробітниця суду підсіла в машину до водія, якого притягують до адмінвідповідальності за водіння у нетверезому стані, і вимагала 1000 доларів за вплив на суддю.

Барсегян працює в Комінтернівському суді з 2015 року — спочатку була секретарем по цивільним та адміністративним справам, а з жовтня 2016-го — консультантом цього ж суду. Раніше її вже затримували на хабарництві. За версією слідства, у 2017 році консультант суду разом із адвокатом вимагали і отримали від приватного нотаріуса 3 тисячі доларів. Ця нотаріус допитувалась як свідок у кримінальному провадженні про шахрайське заволодіння квартирою. Але потім Суворовський райсуд Одеси повернув обвинувальний акт і нотаріус хвилювалася, щоб залишитися свідком у цьому кримінальному провадженні. Адвокат, у свою чергу, запропонувала сприяти у вирішенні цієї проблеми, кажучи, що має впливову подругу — консультантку Комінтернівського районного суду Одеської області, яка допоможе вплинути на представників правоохоронних органів та суду.

Дії адвоката і співробітниці суду перекваліфікували на шахрайство і підбурення до закінченого замаху на надання неправомірної вигоди (ч.2 ст. 190, ч.4 ст. 27 ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 369 КК).

Цю справу передали до суду ще в 2017-му. Але спочатку суд повернув обвинувачений акт прокурору через виявлені недоліки, потім кілька разів змінювався склад суду і по суті розгляд почався тільки через 3,5 роки — в жовтні 2020-го. Сьогодні справу слухає Малиновський райсуд міста Одеси.

Співробітниця суду, про яку йде мова, усі сім років у деклараціях зазначає тільки зарплату, не вказує у користуванні ніякого житла, а тільки автомобіль Peugeot 2010 року випуску, власником якого є її батько.

“Антикорупційна правда”