рус   укр

Соц мережі

У Києві затримано пособників Медведчука, які працювали на користь росії

У Києві затримано пособників Медведчука, які працювали на користь росії

15 травня стало відомо, що Служба безпеки України викрила в Києві підпільну діяльність групи осіб, які виробляли антиукраїнський медіаконтент для російського політичного проєкту “Другая Украина”, автором якого є звинувачений у державній зраді Віктор Медведчук. Про це повідомляється у Telegram-каналі відомства.

За інформацією СБУ, учасники схеми облаштували підпільну студію, де на замовлення створювали відеоматеріали, які дискредитували українські Сили оборонні. Перед публікацією кожне відео проходило перевірку.

Керівником цієї групи виявився громадянин України Денис Жарких, який раніше працював на телеканалах Медведчука, а нині є директором проєкту “Другая Украина” та проживає в росії. Він особисто перевіряв і схвалював матеріали перед їхнім поширенням.

Серед ресурсів, які використовувалися для поширення цих відеороликів, були вебсайт “Другая Украина”, сторінки у соціальних мережах і YouTube.

Готівку за відео учасники отримували від родичів директора проєкту.

В ході обшуків виявлено численні докази їхньої діяльності, включно з комп’ютерною технікою і мобільними телефонами, які містили листування та фотоматеріали.

Ба більше, на основі цих доказів повідомлено про підозру двом учасникам групи та їхньому куратору Денису Жарких. Їм інкриміновано державну зраду, вчинену в умовах воєнного стану.

“Антикорупційнв правда”