рус   укр

Соц мережі

Нардеп Сергій Лабазюк намагався підкупити міністра за $150 тисяч

Нардеп Сергій Лабазюк намагався підкупити міністра за $150 тисяч

Народного депутата викрили у спробі підкупити вищих чиновниківу сфері відновлення України. Про це повідомило НАБУ у вівторок, 21 листопада.

Вказано, що антикорупціонери діяли спільно з віцепрем’єр-міністром з відновлення України – міністром розвитку громад, територій та інфраструктури (цю посаду займає Олександр Кубраков), а також головою Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури (Мустафа Найєм).

За даними слідства, до чиновників з пропозицією неправомірної вигоди звернувся народний депутат, який за сумісництвом є власником великого будівельного та аграрного бізнесів.

“У серпні 2023 року він звернувся до топпосадовця Міністерства відновлення з проханням надати його компанії підряди з відбудови інфраструктурних об’єктів на 1 мільярд гривень. За це пообіцяв “винагороду” у розмірі 3-5% від вартості кожного підряду. Для узгодження подальших домовленостей нардеп також залучив директора компанії”, – йдеться у повідомленні.

Після надходження 50 млн гривень за підряд з відновлення зруйнованого мосту в одному з регіонів України народний обранець через довірену особу надав чиновнику обіцяний відсоток у 150 тисяч доларів.

“Передача неправомірної вигоди відбулась на паркінгу одного зі столичних супермаркетів, а гроші знаходились у китайській шкатулці”, – зазначили у НАБУ.

Як повідомляє РБК-Україна з посиланням на джерела, мова йде про Сергія Лабазюка від групи За майбутнє.

“Антикорупційна правда”