рус   укр

Соц мережі

НАЗК знайшло у харківського депутата від “Слуги народу” Віктора Суботіна таємну партію золотих злитків

НАЗК знайшло у харківського депутата від "Слуги народу" Віктора Суботіна таємну партію золотих злитків

НАЗК встановило наявність ознак умисного недостовірного декларування в розмірі 5,72 млн гривень в діях депутата Харківської обласної ради від партії «Слуга народу», генерального директора державного підприємства АТ «Українські енергетичні машини» Віктора Суботіна (ч.2 ст.366-2 КК). Про це повідомляє екснардеп Ігор Мосійчук.

Під час перевірки зʼясовано що депутат облради зберігає 45 кг золота у злитках, але підтверджуючі документи має лише на 25,9 кг. На 19,1 кг золота документи нібито втрачені. Віктор Суботін не задекларував банківський рахунок дружини у закордонному банку. За даними перевірки Олена Суботіна має на рахунках 4,2 млн доларів та 27,51 млн гривень.

15 травня 2024 року Фонд гарантування вкладів повідомив що Віктор Суботін не виконує кредитні зобов’язання за кредитами, виданими групі його компаній визнаним неплатоспроможним «Мегабанком», в якому він був основним акціонером. Віктор Суботін є однопартійцем голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко, родина якої під час війни придбала ресторан во Франції та корпоративні права підприємства в Польщі. Довідка НАЗК № 112/24 про результати повної перевірки декларації депутата Харківської обласної ради Віктора Суботіна.

“Антикорупційна правда”