рус   укр

Соц мережі

Перевірити людину в YouControl People

Перевірка людини за відкритими базами стала надзвичайно ефективною завдяки використанню передових технологій та концепції відкритих даних в Україні. При проведенні самостійного розслідування та аналізі інформації про партнерів чи клієнтів можна легко створити детальний портрет особи, що вас цікавить у різних галузях діяльності. Завдяки інноваційному інструменту YouControl People перевірка особи стає простішою. Більше інформації на тему доступне за посиланням: https://youcontrol.com.ua/topics/yak-pereviryty-liudynu-i-diznatysia-vsiu-informatsiiu-pro-neyi/.

Для чого може бути потрібна інформація про людину?

Зазвичай перевірці підлягають чиновники, бізнесмени та інвестори. Залежно від мети перевірки такий аналіз може бути важливим:

  • під час розслідувань та розкриття фактів незаконного збагачення, участі в корупційних схемах;

  • виявлення порушень повноважень, що є характерним для чиновників та державних службовців;

  • встановлення зв’язків з приватними організаціями та компаніями;

  • виявлення фактів відкриття судових справ щодо особи, яка вас цікавить, та багато іншого.

Зрозуміло, що джерел для отримання інформації для кожного з аспектів достатньо. Перш за все, це офіційні державні бази даних, де зберігається відповідна інформація.

Але, коли йдеться про окремий держреєстр, важливо пам’ятати, що він містить обмежений обсяг інформації. Щоб дослідити особу детально та всебічно, вам доведеться подавати запити до кожного реєстру окремо, що займає значний час. Саме тут надзвичайно зручно та ефективно використовувати YouControl People. Особливістю аналітичної системи YouControl є те, що вона зберігає історичні дані з реєстрів.

Переваги YouControl People для пошуку інформації про людину

Переваги використання YouControl People полягають у тому, що запит на перевірку вимагає всього лише 60 секунд вашого часу. Отримана інформація після запиту завжди залишається актуальною, оскільки система автоматично оновлює її під час пошуку.

Повний обсяг даних створюється у формі індивідуального досьє, яке легко вивчити та зрозуміти. Отримане досьє можна використовувати в режимі онлайн або зберігати на будь -якому носії інформації, а також роздрукувати його за необхідності. Система YouControl People  автоматично перевіряє понад 100 джерел, включаючи державні реєстри, що гарантує надання максимальної кількості деталей про особу, яка вас цікавить!