рус   укр

Соц мережі

Радник Єрмака Гота просуває на Центренерго дрібного шахрая і смотрящого за рядом шахт Венгріна

Радник Єрмака Гота просуває на Центренерго дрібного шахрая і смотрящого за рядом шахт Венгріна

Голова Наглядової ради Центренерго Андрій Гота просуває на підприємство смотрящого за львівськими вугільними шахтами Андрія Венгріна. Гота, який є радником Єрмака, прикриваючись своїм статусом, змушує керівництво станцій укладати невигідні, а часом і шкідницькі контракти з фірмами Венгріна.

Сьогодні у цих двох персонажів стоїть на порядку денному організація постачання на Центренерго териконів та відходів виробництва вуглезбагачення. Дана схема, запропонована Венгріним і повністю підтримана Готою, і просувається за рівнем керівниць станції. Так, у свою чергу директор Трипільської станції Петро Кравець дав підлеглим команду приймати суміш із золою 50-55%, а фактично з показниками 20%, це призведе знову до колосальних збитків «Центренерго».

Особливий цинізм ситуації у тому, що Зміївська ТЕС, стараннями Готи вже відключена від енергосистеми, то гроші на ремонти до неї фактично не дійшли. Крім того, на Центренерго все ще немає вугілля, тому схема з Венгріним – спрямована на те, щоб «врятувати країну», а за фактом – знищити обладнання, що залишилося, і набити кишені.

Венгрін – «смотрящий за рядом вугільних шахт», увійшов до схем під підкриттям міністра енергетики Насалика, який зараз під ковпаком ГБР за корупцію.

ЗМІ у 2019 році детально описували «схему Венгріна»: після того, як на шахті видобули вугілля, його розбавляють породою, щоб отримати більше грошей. По паперах проходить як вугілля вищої якості, а насправді – обладнання виходить з ладу.

І цього шахрая Гота, прикриваючись ім’ям президента Зеленського, заводить на Центренерго як постачальника.

А в ОП дивуються, чому це Зеленського 78% вважають відповідальним за корупцію в Україні. З початком блекаутів таких буде 100%.

“Антикорупційна правда”