рус   укр

Соцсети

«Котлета» зашкварилась… Скандального нардепа Колю Тищенка поперли зі «Слуги народу»

"Котлета" зашкварилась... Скандального нардепа Колю Тищенка поперли зі "Слуги народу"

Народного депутата Миколу Тищенка виключили із партії Слуга народу після того, як з’явилася інформація про його поїздку до Таїланду. Про це стало відомо у четвер, 26 січня.

«Керуючись положеннями п.9.1.22 статті 9 статуту партії Слуга народу, ухвалила рішення про виключення народного депутата Миколи Тищенка з партії», — написала голова партії Олена Шуляк у Telegram.

Своєю чергою, керівник фракції Слуга народу Давид Арахамія зазначив: «Бачу, що не всі розуміють, чим мають займатися народні депутати під час війни. Тому готуємо низку кадрових рішень».

Саме він звернувся до Олени Шуляк із проханням виключити Тищенка з партії.

«Упевнений, нікому не потрібно пояснювати, за що. Сподіваюся, після цього до всіх дійде остаточно, у чому полягає робота депутата країни, що воює», — написав він.

Також речник партії Юлія Палійчук повідомила, що Тищенка також звільнили з посади заступника голови фракції Слуга народу.

Як відомо, навіть після виключення із партії Микола Тищенко залишиться народним депутатом. Скласти мандат може лише за особистим бажанням.

Раніше у четвер стало відомо, що Микола Тищенко перебуває у Таїланді. Посольство України в цій країні повідомило, що нардеп має намір провести зустріч із українською громадою в одному з готелів Бангкока.

«Антикорупційна правда»