рус   укр

Соц мережі

У Києві екскомунальник через недбалість розтратив 73,6 млн гривень

У Києві екскомунальник через недбалість розтратив 73,6 млн гривень

Колишньому директору КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» висунули підозру за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК). Про це повідомляє столична прокуратура.

Розпорядженнями КМДА прийнято рішення про проведення реконструкції транспортної розв’язки на Поштовій площі у Подільському районі.

Замовником проектування та виконавцем робіт визначено КП, яке уклало з приватною фірмою договір генпідряду на виконання цих робіт.

Проте, як встановило слідство, фактично в рамках реконструкції транспортної розв’язки на Поштовій площі проводилося будівництво торговельного центру та п’яти ресторанів.

Вказане будівництво здійснювалося в порушення вимог закону «Про регулювання містобудівної діяльності», земельного законодавства та інших нормативних документів з питань землеустрою та землекористування, а також без відведення земельних ділянок.

У свою чергу підозрюваний, будучи директором КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва», не забезпечив контроль за дотриманням вимог земельного законодавства та договору підряду, що створило передумови для безпідставного заволодіння генпідрядником вищевказаними земельними ділянками.

Відповідно до висновку експерта територіальній громаді міста Києва завдано матеріальних збитків на суму понад 73,6 млн гривень.

“Антикорупційна правда”